Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga Snax <3


Deffi

Rekomendowane odpowiedzi

Około 15-20  minut temu  doszło do pewnej sytuacji otóż admin Snax przez kilka rund nie reagował na u@ pomimo pisania o cziterze. Dopiero po nowej mapie  dopiero zaczął się odzywać do mnie z tekstem na @@ "Było pisać na u@".  Odezwał się gdy już wybuchłem bo nie sprawdzał  podejrzanego gracza i dostałem bana za obrazę admina. Według mnie admin powinien reagować na to co się pisze na u@ a nie zajmować się głupotami typu handel.Proszę o sprawdzenie logów . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mówiles  w ciagu 3/4 rund spamiłeś mu ;) a wiec on mogl dac ci bana + do tego pomagal komu innemu więc on sie nie roztroi jak 3 osoby cos chcia i taki ty spamiacy na u@

ja mam do powiedzenia tyle nie masz prawa obrazac admina który mowil z/w więc wiesz :) na u@ tez mu nie spam bo to nie ma sensu spamienie

Edytowane przez Arystoteles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pisałeś mi 3/4 razy na u@ gdy za pierwszym razem napisałeś Dembsey (nie pamiętam nicku), poszedłem z.w jak wróciłem zacząłeś spamić, ale tego ziomka już nie było. Po nowej mapie zacząłeś pisać mi na u@ Ty ułomie jeb**y a ja ci dałem bana za obraze admina... mimo, że powiniennem dać dłuższego dałem na 5 min ... 

 

 

@ A jak chcesz odpowiedzieć to nie pisz odpowiedzi tylko edytuj tekst ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: brak dowodów

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie