Skocz do zawartości

Cheater KillinG_SprEE


KillinG_SprEE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gra na 4maps, w kilka map wbił top1, do tego bije mape w mape po 30-60 prawie fragów!!! zróbcie cos z nim bo sie z nim nie da grać! on napewno odpalony biega bo zawsze wszystko wie..widzi przez sciany, daje sobie reke obciac! malo tego, duzo osob płacze adminowi, i ciagle pisze by z nim cos zrobic to admini pisza CLEAR..a on nadal gra! robiono mu ssy ale napewno cos ma..niby sie tłumaczy ze gra od 2002, ma konto od 2004, ale i tak mu nie wierze! to oszust ktory psuje nam gre! My nie umiemy chodzic, zamiast wykonywac cele map to biegamy jak poczwary za fragami, nie raz ktos ma pake to przebiegnie bsa i leci dalej, a on nas ciagle kara...prosze o natychmiastowa reakcje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Sobie żartujesz?

Zbędny temat. Taki jakby spam. :)

Pozdrawiam i zapraszam do chwalenia sie FragMovie. ;)

no własnie kolego nie...chodzi o to ze doszły mnie słuchy ze ktoś sie szykuje na mnie i chce robić rozpiske dem oraz inne, wiec wiesz jak ktoś ma problem w moja strone, boli go cos to jest własnie okazja by mogł sie na spokojnie wypowiedziec i wypłakac co go boli :) po to ten temat, no i czekam :) az ktoś z serwera 4maps, kto ma głowe na karku zacznie tutaj sie wypowiadac, czy raczej nikt nie kiwnie palcem bo nagle glupio sie zrobiło???, jak nikt nic nie ma to temat do zamkniecia i nastepnym razem nie warto siac ferment za plecami tylko w twarz mowić gdzie problem leży:) tak mnie od małego uczono rozwiazywac problemy, wiec rozwiazuje go tutaj bo tutaj mamy forum i miejsce do tego zgodzisz sie ze mna? :)

Edytowane przez KillinG_SprEE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1.

Zły dział do takich spraw.

 

Po 2.

Zgłaszasz samego siebie co samo w Sobie jest śmieszne.

 

Po 3.

Jak mąż jakiś problem z graczem to wyjaśnijcie to na gg/pw.

 

Po 4.

Przed " i " nie stawia się przecinka.

 

Po 5.

Forum i ten dziś mają swoje regulaminy i radzę się z nimi zapoznać. :)

Hahahahah. xDD 26037601286750095700.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, w takim razie przepraszam najmocniej xD i pasuje z toba xD a co do błedu to korekta zrobiona, ewentualnie prosiłbym by temat przeniesiony do odpowiedniego działu bo nawet nie wiem ktory to teraz:p bylem pewien ze tutaj xD dzieki z gory kolego! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie