Skocz do zawartości

Co Dodać Aby Serwer Znów Był Full?


Toldi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

W tym poście możecie pisać wszystkie swoje propozycje zmian dodania nowych pluginów które urozmaicą serwer, sprawią że serwer znów zawszę będzie pełny.

Nie pisać żadnych pierdół tylko poważne propozycje które podniosą stan rozgrywki na tym serwerze do takiego stopnia że znów będzie cały czas full.

Liczę że wasze pomysły będą fajne, ciekawe i unikalne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 RPG cały czas się psuje,

Najlepiej jak by coś zastąpić, od razu zrobić Topke i zrobić konkurs.

Kto naj. aktywny na serwie VIP' dostaje.

A co do RPG... Gram sobie, po zmianie mapy patrze bije po 11...

Wpisuję /menu jestem zalogowany, EQ nie ma a po kliknięciu 4 te śmieci co miałem mam ale EQ zniknęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to.mozna dac to Top 15 i dodac jakis sklep zeby byl zawsze podniesie poziom.rozgrywki jest fajny sklep gdzie jest elektryzujacy mp5 zamrazjacy galil i inne oczywiscie np gold aka bedzie zablokowany do zdobycia lvl ktory odblokuje ta bron

moim zdaniem warto dodac ten sklep i top 15 chociaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na pomysł , żeby wywalić RPG z tego a zostawić sam exp :)

Oczywiście postaram się zrobić sklep , na złote ak , jakiś galil zamrażający itd..

Co wy na to?

A może za jakieś 2 miechy albo 4 wyczaruje się te klasy w ct :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za RPG trochę się  buguje a tak to było by te lvl i ten sklep co pisałem jest naprawdę fajny bo już grałem tam gdzie on był.

I moja taka mała propozycja dla nowych graczy komenda  /dajlvl która aktywna była by do 10 lvl i ta komenda dała by 10 lvl nowemu graczu bo ci nowi wogóle nie mają szans z innymi. Jeśli by się dało zrobić tak że ten kto wpisze te komende na 7 lvl żeby dostał tylko 3 lvl do 10 lvl a nie z 7 do 17 lvl.

Wiem sporo roboty ale efekt zadawalający nowym graczom by się nie odechciewało gry na tym serwie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet prostego pluginu na przywitanie nie umiem napisać :D

 

Wariacik chyba wam nie pomoże chyba że tobie AntyShott, myślę za to dobry pomysł chociaż z tym daj lvl (nie koniecznie z tą blokadą dostępności komendy do lvl 10) który da te 10 lvl plugin można przerobić z Deathrun bo tam ta komenda występuje. 

Chłopaki dacie rade :D :D

Mogę poszukać tego pluginu i najwyżej podeśle link jeśli Revengest zaakceptuje ten pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet prostego pluginu na przywitanie nie umiem napisać :D

 

Wariacik chyba wam nie pomoże chyba że tobie AntyShott, myślę za to dobry pomysł chociaż z tym daj lvl (nie koniecznie z tą blokadą dostępności komendy do lvl 10) który da te 10 lvl plugin można przerobić z Deathrun bo tam ta komenda występuje. 

Chłopaki dacie rade :D :D

Mogę poszukać tego pluginu i najwyżej podeśle link jeśli Revengest zaakceptuje ten pomysł.

A ja to co myślisz że umiem ;). Wystarczy ruszyć mózgownice i coś się wymyśli dalej Dacie RADE:D

 

 

Wpadłem na pomysł , żeby wywalić RPG z tego a zostawić sam exp  :)

Oczywiście postaram się zrobić sklep , na złote ak , jakiś galil zamrażający itd..

Co wy na to?

A może za jakieś 2 miechy albo 4 wyczaruje się te klasy w ct  :)

 

A o te bronie to mam kilka pomysłów:

Bronie (z bonusami) można by kupywać za grandy a zwykłe bronie udostępnić:

Złote AK--> +10 dmg do broni

Galil--> 1/8 na zamrożenie na 1 sekundę)

Wojskowe M4A1--> zwiększenie pojemności magazynka o 10 naboi

Złoty Deagle--> +20 dmg do broni

Wojskowe USP--> Zwiększenie pojemności magazynka o 15 naboi +5 dmg do broni

Ogniste AWP--> 1/4 szansy na podpalenie wroga

Szybkie TMP--> Szybkostrzelność zwiększona o 40%

Wykastrowane MP5--> (Broń dla VIP i @AntyShoot) Zwiększenie pojemności magazynka o 30 naboi, +5 dmg do broni, Szybkostrzelność zwiększona o 40%

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty pomysł niezły ale tylko dopisz pozostałe bronie i nie przesadzaj może aż tak bardzo z bonusami 

Szybkie TMP--> Szybkostrzelność zwiększona o 40% myślę ze 20 % by wystarczyło bo ta broń i tak szybko strzela

Moja taka modyfikacja była by następująca zrobić tak zwane skille czyli mamy już np odblokowane p90 i za np 300 grandów można zwiększyć dmg szybkostrzelność itd. i to by już było na stałe 

A twój pomysł ze złotym aka itd. było by tylko na 1 rundę.

Jak myślicie :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwko top15, bo ludzie przez to przestaną wbijać do kamp ludzi, bo będą martwili się o ranking. Według mnie przydałby się umiejętności (tylko działają w ct), typu wbijam 2 lvl mam 3 punkty do rozdania i mogę dać np w hp (max 300hp), szybkostrzelność (max 30% szybsze strzelanie - wiadomo można przetestować), większy magazynek, itp.

 

 

 

Jestem przeciwko udostępnieniu na każy lvl wszystkich broni... To zepsuje rozgrywkę. Akurat ciekawe jest zrobione, że od danego lvl jest jakaś broń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mamuto, przez to TOP 15 zombie przestaną robić cele i z rozgrywki nici. Moim zdaniem trzeba zachęcić zombie, aby wchodziły do kamp np 5-10 expa za deada albo więcej. Sklepik też był by dobrym pomysłem. A co do skinów broni, moim zdaniem nie są potrzebne, jak ktoś ich bardzo potrzebuje może je sobie sam wgrać, a tak to na serwerze powodowały by tylko lagi. Ulepszenia broni oraz punkty umiejętności mogłyby urozmaicić grę, jestem za wprowadzeniem tych dwóch dodatków. :)

60277228346507113201.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6BaseBuilder - 79.133.192.40:27063Sprawy serwera"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie