Skocz do zawartości

Zablokowane [UB] Ziolek


Ziolek

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Ziolek

Serwer:Jailbreak
Nick admina:v_1


Data i godzina:2016-080-20 jakos 00:50
Link do Twojego bana:

Link do HTLV:
Opis sytuacji:Także tego, Gracz prowadzący w tym przypadku admin który kopsał mi bana włączył mikrofon dla więzniow, zacząłem odzywać się głosem typowego kastrata, na początku chyba adminowi to nie przeszkadzalo, lecz po jakimś czasie powiedział, że jeśli jeszcze raz użyje tego glosu to dostane pięknego banika permika. Po chwili odezwał się inny gracz podobnym głosem do mojego kastrata (także go sobie zmienił) I Admin nie wiedząc, że tym razem to nei była moja osoba lecz zupełnie inny gracz zbanował mnie, dodam, że Gracz który użył tego głosu przed daniem bana powiedzial wyraznie: To nie on! teraz ja to zrobiłem (czy cos w ten deseń) chwile po banie kolega który w tym samym czasie był na serwerze i jest świadkiem napisał mi na steam: Odwołaj się od tego bana bo on mówi, że nie może cie odbanować także w tym momencie się odwołuje, Pozdrawiam wszystkim czytających ten jakże ciekawy i mądrze napisany temat, dziękuje bardzo. /Ziolek
Dodatkowe informacje:Brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt zwykle niedopatrzenie czy z mojej strony czy ze strony gry , ale powiem tak. Czasami cs 1.6 nie pokazuje namevoice'ow i dlatego jest ten ban , pokazal mi sie tylko twoj nick i slyszalem tylko jeden glos a nie pare :D Myslalem , ze to wciaz ty a dopiero potem jakis gracz odezwal sie to ja. Błas gry i moze moj , ze tak szybko postapilem. Nie ukrywam dobrze , zrobiles odwolujac sie od tego bana i dopilnuje  , aby jak najszybciej zostal zdjety. 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                           Pozdrawiam v_1

 

 

 

TWOJE ODWOŁANIE MUSI ZAWIERAĆ W TYTULE TWÓJ NICK Z GRY!

PRZYKŁAD: Odwołanie - Nick LUB [Odwołanie] Nick

Tematy zatytułowane w stylu "proszę o ub" nie będą sprawdzane!

 

/\/\/\/\/\

zastosuj sie do tego!!!

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt zwykle niedopatrzenie czy z mojej strony czy ze strony gry , ale powiem tak. Czasami cs 1.6 nie pokazuje namevoice'ow i dlatego jest ten ban , pokazal mi sie tylko twoj nick i slyszalem tylko jeden glos a nie pare :D Myslalem , ze to wciaz ty a dopiero potem jakis gracz odezwal sie to ja. Błas gry i moze moj , ze tak szybko postapilem. Nie ukrywam dobrze , zrobiles odwolujac sie od tego bana i dopilnuje  , aby jak najszybciej zostal zdjety. 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                           Pozdrawiam v_1

 

 

 

TWOJE ODWOŁANIE MUSI ZAWIERAĆ W TYTULE TWÓJ NICK Z GRY!

PRZYKŁAD: Odwołanie - Nick LUB [Odwołanie] Nick

Tematy zatytułowane w stylu "proszę o ub" nie będą sprawdzane!

 

/\/\/\/\/\

zastosuj sie do tego!!!

Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: załatwione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie