Skocz do zawartości

Zablokowane Prośba O Ub


Klebus

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick : Klebus
Nick admina : cichociemny wiedzmin
Data i godzina: 03.11.2014 18:43
Mapa : de_eldorado
Opis sytuacji : Heh , dosyć smieszne , bo dostałem bana niby za to , że mi celownik przeskakiwał z jednego na drugiego , co jest dziwne , bo nie dość , że klasa ELIT GRAVES to jeszcze był jeden typ po drugim tj. zabiłem jednego zaraz podleciał drugi , no to chyba wiadomo po co ma się myszkę , więc przeskoczyłem na drugiego.. Dziwi mnie ten ban ogromnie :)
Link do bana :
http://www.csowicze.pl/banycod/ban_list.php?bid=197

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cie obserwowalem pół mapy i było kilka sytuacji gdzie celownik przeskoczyl ci z jednego na drugiego z niesamowita szybkoscia choć stali oni dość daleko od siebie, a jak na ciebie patrzylem to nie miales aż tak szybkiej myszki dlatego dałem ci bana i widzialem też jak ty wychodziles np. za ściany to odrazu miales celownik na jego bani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w sumie adminem cod'a, więc myślę, że mogę się wypowiedzieć.

HLTV sie rypło i ostatnie demka są z okolic godziny 15.

Co do Klebusa, gra na serwerze już sporo, często w tym samym momencie kiedy ja i nigdy nie widziałem żeby używał czegokolwiek, tak samo wątpię, że zachciało mu się nagle odpalić wpół działającego aima (z tego co napisał wiedźmin, tylko kilka razy celownik mu przeskoczył) tylko po to żeby zaraz dostać bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Botek ja wiem że klebus gra na tym serwerze dość długo i dlatego tak długo go obserwowalem i takie sytuację były dość często też czasami obserwowalem na innych mapach i nie bylo takich sytuacji. Jestem zdziwiony że nie rozumiecie dokładnie co wcześniej pisalem to teraz wam powiem powiedzcie mi jak można strzelajac seria w banie jednego w ulamku sekundy strzelac w banie drugiego którzy są nawet dużym odstepie od siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Botek ja wiem że klebus gra na tym serwerze dość długo i dlatego tak długo go obserwowalem i takie sytuację były dość często też czasami obserwowalem na innych mapach i nie bylo takich sytuacji. Jestem zdziwiony że nie rozumiecie dokładnie co wcześniej pisalem to teraz wam powiem powiedzcie mi jak można strzelajac seria w banie jednego w ulamku sekundy strzelac w banie drugiego którzy są nawet dużym odstepie od siebie?

Trzymajcie demko i pooglądajcie jeszcze raz wszyscy czy aby napewno miałem tego aimbota.. http://283845.hltv2.pukawka.pl/hltv-1411031820-de_eldorado-1415035200-1415036760.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin banujący nie przedstawił jakichkolwiek dowodów na autora tematu.

 

UB i zapraszam do gry.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Strefa banówOdwołaj się od bana!"

do

"ŚmietnikArchiwum".

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie