Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Odwołwanie - `SkillOn


przemot121

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:`SkillOn

Serwer:2 GO MOD
Nick admina:SpinneR =)
Data i godzina:10.08.2016 - 13:42:41
Link do Twojego bana:http://csowicze.myba...st.php?bid=4082

Link do HTLV:
Opis sytuacji:

Otoz dostalem bana.Ssy dostalem i mam je ale nie wiem jak to mozliwe ze 2 sa takie same!?o.O 

Nie wiem co sie moglo stac. wstawialem 2 razy ssy tym razem cos poszlo nie tak nie wiem jak to jest mozliwe.

Pomyslcie logicznie skoro wtedy ssy byly czyste a teraz niby zmodyfikowalem to jaki to ma sens?Co do poprzednich ssow jesli umial bym je zmodyfikowac to czemu mial bym teraz tego nie zrobic i nie wstawic 5 "zmodyfikowanych" ssow????

Na internecie wyczytalem, ze pare osob mialo taki problem(byc moze oszukiwali nie wiem)ale najwidoczniej jest to mozliwe.Moze cos u mnie sie popieprzylo nie wiem jak narazie zrobilem reinstall csa i zobacze jak ssy wychodza.

 

Licze na pozytywne rozpatrzenie odwolania, gdyz to co sie stalo nie bylo z mojej winy.


Dodatkowe informacje:

AsD zasugerowalem tylko ze to mogl byc lag,gdyz wyczytalem to u innego uzytkownika z innej sieci z tym samym problemem co ja.

I przepraszam za ten spam :D

 

A i prosil bym jeszcze wszystkich adminow, zeby nie banowali ludzi po fragach tylko na spokojnie weszli na specta i obserwowali podejrzanego gracza :D

 

I jeszcze dla wszystkich niedowiarkow moge nagrac filmik jak gram(staty zawsze podobne) :D

 

Dziekuje i pozdrawiam :)

Edytowane przez przemot121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie