Skocz do zawartości

Zablokowane Podanko


Flimbo

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:KUBEN
Ile masz lat:26
Znajomość amxx w skali od 1 do 10:  8 nie jestem skrypterem wiec nie dam 10
Co chciałbyś wprowadzić na serwerze jako admin: kulturę i banowanie cziterów a mam w tym doświadczenie miałem własną sieć przez kilka lat jeśli macie jakieś problemy z serwerami to chętnie pomoge wgrywam pluginy amxx i wszystko co jest związane w tworzeniu serwerów to od siebie taka wiadomość
Dlaczego ty?(min 5 zdań) : Adla czego by nie jest tylko 1 admin na tym serwerze chyba i chcę pomagać w tępieniu czitów a jest ich sporo na tym serwerze
Posiadasz działający mikrofon [TAK/NIE]: TAK
Miesięczna składka 11.07 SMS/przelew/PSC/paypal [TAK/NIE]: To zależy jeśli naprawicie amxx to tak bo amxx chyba macie przestarzały bo kolega ma problemy z dawaniem banów nie daje permów bo ich nie ma w amx naprawic to
Kontakt (GG / Steam): STEAM_0:1:42912629
Platforma(s/ns): Steam oczywiście przegrane 5 K w cs 1.6
Link do GameTracker:http://www.gametracker.com/player/KUBEN/80.72.45.125:27015/ i powiem tak mam tyle godzin przegranych na tym serwerze a nie pokazuje mnie w wykresach i jak wpisuje nick to mnie też nie pokazuje tylko jakiegoś innego typa o nicku KUBEn a to nie ja mojego nicku nie pokazuje co jest może jakiś reset tego gametrackera zrobic bo nie pokazuje aktualnych wykresów graczy

Edytowane przez Flimbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zgadzam , i nie widzialem aby uzywal komendy , sam upominal graczy by nie grali na tej komendzie . Bardzo aktywny gracz , ogarnia temat , pise mi na steam co jest nie tak na serwie.

+wiek

+steam

+skladka

jedyny - konto pod podanie , ale to nie jest grzech, mi to wybaczyliście ;). WIELKIE TAK.

życie jest pełne niespodzianek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br />podanie_zaakceptowane.png<br /><br />Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.<br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl</p>

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | COD MOD 4001 - 80.72.45.125:27015[COD 4k] Podania o admina"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie