Skocz do zawartości

Zablokowane Podanko


Akinari

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Akinari Kamisaka
Wiek:16 lat
Twoje doświadczenie jako Admin: Miałem admina na 5 sieciach, w tym 1 naprawdę dobrze prosperującej, ale opuściłem ją ze względu na to co się tam odwaliło (długa historia) :P
Jak aktywny jesteś na serwerze: Gram codziennie, prawie przez cały dzień :P
Płacisz składkę 11.07 zł SMS/5 zł przelewem (na miesiąc) [Tak/Nie]: Tak, aczkolwiek mogę się z nią spóźniać
Coś o sobie: Nazywam się Kacper, właśnie skończyłem gimbazę. Lubię sport, a w szczególności siatkówkę. W przyszłości zamierzam zostać grafikiem komputerowym, zatem i zleceniem odnośnie grafiki nie pogardzę ;)

Sygna%2Bv2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem od rana na więcej wypowiedzi, ale nikt się nie wypowiada więc pora na moją decyzje.

 

Masz mało postów ale to jest spowodowane tym, że nie spamujesz na forum i wiele rzeczy mi na pw podsyłasz, a na posty jeśli ktoś tak jak ty postepuję nie patrze nawet lecz taką osobę jeszcze bardziej szanuję ;)

 

Podanie oczywiście przyjmuję, nie mam zastrzeżeń co do ciebie, aktywny na serwerze, ogarnięty, bardzo pomocny, no nic dodać nic ując, i jest wiek oraz doświadczenie ;)

napisz do mnie na GG/STEAM, tam wszystko omówimy.

Edytowane przez Nieustraszony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | CodMod 201 lvl - 46.29.21.219:27035[COD 201] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie