Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane skarga na Cropka


szybki john

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze brak wzoru i skarga powinna zostac usunieta. Po drugie jesli admin w tym przypadku opiekun pyta sie czy masz mikro to powinienes mu odpowiedziec a nie pchac sie do ct jak jakis jebniety. Serwer jest tak rozwiniety ze nikt nie bedzie czekal i sie pytal czy szanowny pan powie cos przez mikro. Masz zazwyczaj 5 sekund na powiedzenie cos i udowodnienie ze masz sprawny mikrofin i mutacje .Na poczatku ma sie tylko mniej niz minute na wydanie polecen i nikt nie ma czasu za toba czekac. Jesli byl limit trzeba bylo czekac na nastepna mape i sobie isc do CT

1CT - 5TT

Moim zdaniem ban sluszny. Jesli chcesz ub zasluz/pomoz jakos serwerowi. Zrob reklamy i pokaz ze ci zalezy

33514947035389575054.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie kolego Ban jest jak najbardziej słuszny no ale cóż masz prawo napisać Temat to zrozumiałe posunięcie, następnym razem proszę skorzystać ze wzoru.

 

Jeśli spotkam cie na serwerze usłyszę twój głos wtedy zobaczymy mhm

 

Cropek dał mi zakaz dojścia do ct . Ale jak inni wchodzą do ct co są już 3 rundy pod żąd to nic nie roobi . Mam mutacje . 16 lat . i wszysko ogarniam . Prosze by mnie odblokował bo to nie sprawiedliwe

Jak napisałeś masz mutację i ogarniasz wszystko co udowadnia twoja ortografia "3 rundy pod żąd" także.. może lepiej ja to ocenię :)

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | Jailbreak - 193.33.176.20:27015[JB] Skargi na admina/gracza"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie