Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zamknięte</span> Opinie Counter-Strike Global Offensive


Kiciuś

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że jest to dział, który najbardziej odpowiada moim wymaganiom. 

 

A więc przechodząc do rzeczy, mam zamiar w czwartek zakupić z platformy Steam lub z Allegro (róznica 46,43 PLN - 34 PLN = 12,43 PLN) CS:GO, który to słynie z dobrych opinii na ten temat. Chciałabym go właśnie wypróbować. Gra ktoś z Was?

 

Zatem kieruję do Was zapytanie, czy również polecacie rozgrywkę w tej grze? A jeśli tak, to preferujecie bardziej mixy (mieszańce) 5 vs 5 czy może gry na serwerowniach różnego typu? Jakieś wady zalety? Słyszałam o cheaterach, ale to normalka w tego typu grach, albowiem CS:GO to zastępca CS 1.6, gdzie, nie da się ukryć, jest dużo graczy na wspomagaczach. 

 

Następną moją rozterką jest właśnie zakup na Allegro czy na Steamie? Trafiłam na zaufanego sprzedawcę i nie jest on problemem. Interesuje mnie jednak, jaki wg Was jest lepszy sposób zakupu i otrzymania key'a. 

Na Allegro otrzymuję key na e-mail po dokonaniu wpłaty przez internetowe konto bankowe, czyli przelew internetowy, a ta sprzedaż wygląda tak:

 Przedpłata szybkim przelewem z wykorzystaniem systemu płatności PayU. Wysyłka automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty. Jeżeli otrzymasz e-mail z tytułem "Sprzedający XXX otrzymał Twoją wpłatę", to oznacza, że pieniądze zostały zaksięgowane i do paru minut otrzymasz klucz.

Natomiast na Steam'ie mogę zapłacić w moim przypadku kartą lub PaySafeCard. Szczerze mówiąc, w większym stopniu odpowiada mi druga opcja. 

Zakup odbywa się dłużej na Allegro, ponieważ mail przychodzi dopiero po zaksięgowaniu kwoty, tzn. jeśli przeleję pieniążki w niedzielę lub sobotę, to zaksięgują się dopiero w poniedziałek. Gra na Steam jest natomiast droższa o dwa piwa lub paczkę papierosów... 

 

Proszę o wypowiedzi. 

 

Pozdrawiam, 

Kiciuś. :)

76561198067405757.png

Jedyna MISTRZYNI tego serwera! ^.^

~You can't always get what you want. But if you try sometimes..

 

07779883563770869774.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w tą grę i jest spoko , oczywiście lepsza niż cs 1.6 i jest na pewno O WIELE mniej cheaterów niż w 1.6.

Polecam ci zakup na steam niż przez allegro.

W cs go na normalnych serwerach można fajnie pograć np. na JailBreak ale najlepiej jest zagrać meczyk z samymi steamami gdzie nie ma cheaterów i gra się spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Grałem w CS:GO ale jakoś nie przywiązał mnie do siebie co zrobił 1.6. Może to kwestia przyzwyczajenia. ? Sam nie wiem. Grafika nie powala z nóg. Wiele zmian nie widać. Wole pozostać przy 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde trudno powiedziec czy ktos poleca czy nie :P rzecz gustu bo niby jest to ta sama gra ale jest calkiem inna dynamika tej gry inaczej wyglada (z poczatku oczy sie strasznie mecza) fajne jest to ze mozna miec rozne modele broni, jakies naklejki na bron, czy tez poprostu grac mixy bez wiekszego szukania przeciwnikow, wiec podsumowujac warto kupic bo zawsze warto sprobowac czegos nowego :P a to czy bedziesz grac czy tez nie to juz od ciebie zalezy :) (poczekaj do grudnia na steam beda mega wyprzedarze :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CS:GO, polecam acz kolwiek szybko się nudzi :D może dużo godzin nie przegrałem no ale to z tego że szybko się znudził, albo może że nie interesowałem się tak jak CS 1.6

na cs:go oczywiście jest lepsza grafika, bardziej realistyczna gra, modele.

 

Co do cziterów to 1.6 to koszmar w przeciwieństwie do CS:GO !

w cs 1.6 grasz dobrze wejdziesz na jakiś serwer i odrazu lecą teksty od polskiej gimby "Kur*** OFF to, bo ci matke zabije i takie tam".

a w cs;go to bardziej spokojniej ;D No bo Steamy i jak sami dobrze wiemy że steam to jednak steam i nie są wszyscy takimi kretynami żeby kupić a potem czitować iż wiemy że może zostać zbanowany.

 

 

Tyle z mojej strony i kupować czy nie ja bym raczej z taką ceną nie kupił :D Kupiłem wszystkie cs'y w promocji ale to 5 euro więc opłacało się ;d

http:

 

Jeżeli jesteś w czymś dobry, nigdy nie rób tego za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br />Powód: Temat został zamknięty.<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie