Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na AsD [JB]


Kirex

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ~[YoLo-Kirex-YoLo]~


Nick osoby na którą składasz skargę: AsD^^


Powód skargi: Obrażanie graczy , Myśli że jak sie ma admina to mu wszystko wolno , daje bany powodu : Ochlon na 30 minut.


Dowody: Obraża.


Świadkowie: Kilka graczy z jailbreak np :  MateuszCODE


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Obrażać nikogo nie obrażałem wyleciałeś z ct bo gówno ogarniałeś i tyle w temacie. zrobilem vote czy cie wywalic czy dac ci szanse co widac na demie znalazla sie jedna osoba z 16 ktora chciala dac ci szanse i to bylem ja moglem juz dawno cie przeniesc bo tyle ogarniales co ja majac 5 lat. Fk robiłem no co ty nie powiesz był tam 2 adminów jakoś nikt mi o tym nie wspomniał. bana dostałeś slusznego. Groziles mi, obrazales, etc. Moglem dac ci bana na dluzej ale powiem tak dla takich osob nie warto, lata mi to co ty robisz jak tylko sie spotkamy ponownie zanim pojdziesz do ct, ja ci mowie numerek regulaminu a ty mi go czytasz z glowy  :) innaczej brak CT. jak kolega wyzej wspomnial nic nie wyzywalem jedyne slowo co powiedzialem ze mam na to ****** bo i tak nie ma dowodow byl obok mnie j@ wiec raczej by reagowal na moja zla postawe itp. 


 


Bana dostałeś tego samego co twój kompan z którym sobie gadałeś że piszecie duża skarge na mnie.


 


Skarga: Brak dowodow. Brak IP, Brak muzgu przy jej wypisaniu


 


 


 


 


4.7 Osoby bez mutacji mogą mówić tylko wtedy, gdy pozwoli im admin.  Wycinek z regulaminu  :)


33514947035389575054.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Więc tak. Obrażać nikogo nie obrażałem wyleciałeś z ct bo gówno ogarniałeś i tyle w temacie. zrobilem vote czy cie wywalic czy dac ci szanse co widac na demie znalazla sie jedna osoba z 16 ktora chciala dac ci szanse i to bylem ja moglem juz dawno cie przeniesc bo tyle ogarniales co ja majac 5 lat. Fk robiłem no co ty nie powiesz był tam 2 adminów jakoś nikt mi o tym nie wspomniał. bana dostałeś slusznego. Groziles mi, obrazales, etc. Moglem dac ci bana na dluzej ale powiem tak dla takich osob nie warto, lata mi to co ty robisz jak tylko sie spotkamy ponownie zanim pojdziesz do ct, ja ci mowie numerek regulaminu a ty mi go czytasz z glowy  :) innaczej brak CT. jak kolega wyzej wspomnial nic nie wyzywalem jedyne slowo co powiedzialem ze mam na to ****** bo i tak nie ma dowodow byl obok mnie j@ wiec raczej by reagowal na moja zla postawe itp. 

 

Bana dostałeś tego samego co twój kompan z którym sobie gadałeś że piszecie duża skarge na mnie.

 

Skarga: Brak dowodow. Brak IP, Brak muzgu przy jej wypisaniu

 

 

 

 

4.7 Osoby bez mutacji mogą mówić tylko wtedy, gdy pozwoli im admin.  Wycinek z regulaminu  :)

 

Prosze zobaczyć jak sie wyjaśnia skarge . kopiując : http://csowicze.pl/topic/36945-skarga-na-śmiesznego-admina/?hl=skarga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | Jailbreak - 193.33.176.20:27015[JB] Skargi na admina/gracza"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie