Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Skarga Na Admina Hamzein


MieSlaW ~

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: ` MieSlaW ~
Nick Oskarżonego: Hamzein
Data | Godzina
20.10.2014 | 20:35:44
Mapa: bb_aztec_base
Opis sytuacji: Co tu dużo pisać admin nadał mi bana pt. "cele mapy" jak wchodziłem na kampe widać to na screenie w którym jest to udokumentowane w razie czego server chyba posiada hltv to można sprawdzić.
Demko/Screeny:  
http://speedy.sh/pvQ4e/kampa.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie robiłeś celi i nagle olśniło cię i wbiłeś 1 raz do kampy a ty od razu skarga...

 

Hmm  mogło być tak że nie robiłeś celi i po prostu już szykował dla cb bana a ty akurat wchodziłeś do kampy w tym czasie i się tak złożyło lub po prostu ban nie słuszny.

 

Moze najlepiej niech da link do hltv i sie wtedy okaze czy robiles cele czy nie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze pora na moje wyjaśnienia :)

Byłem w kampie, dużo osób pisało mi na U@, że jest kilka osób AFK i zm nie robią celi,(serwer był pełny) więc poprosiłem gracza o napisanie mi kto jest AFK i kto nie robi celi i po minucie, jeśli ktoś nie zaliczył ani jednego deada, otrzymywał bana. Byłeś od początku rundy przez 30 s latałeś, wchodziłeś na kampy szukając dziur i skanów (nie raz widziałem jak przelatujesz obok mojej kampy), potem jak widze na hltv robiłeś cele lecz bez skutecznie blokowałeś po czym spadałeś z kampy, potem na 15-20 s poszedłeś AFK ,więc szykowałem dla cb bana i to nie moja wina, żę akurat kiedy dostałeś bana akurat postanowiłeś łaskawie próbę zabicia ct. Ci co byli od początku rundy i mieli staty 0/0 w zm banowałem za cele.

60277228346507113201.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6BaseBuilder - 79.133.192.40:27063Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie