Skocz do zawartości

Zablokowane Matematyka


Karolinaa'

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ mam całkiem ciepłe serducho i lubię pomagać innym, a studiuję Finanse i Rachunkowość wiec nieźle ogarniam matematykę, to gdyby miał ktoś jakiś kłopot to zapraszam. Mile widziana matematyka, bo to w sumie mój ulubiony przedmiot, ale jeśli macie jakieś zadania z innego przedmiotu, z którym macie problem to śmiało :) Najczęściej jestem na gg :p Aaaaa i byle nie niemiecki xD

Może dla niektórych już trochę za późno, bo rok szkolny już się kończy, ale niestety dopiero teraz doszłam to mogę pomoc jak tylko będzie okazja, ale myślę, że i w następnym roku szkolnym też się przydam :D A nie ukrywam, że dobrze mi zrobi jak sobie parę rzeczy przypomnę :*

 

]

giphy.gif

 

 

Każda droga w pewnym miejscu się rozwidla, obieramy różne drogi, myśląc że kiedyś się spotkamy. Widzisz jak ktoś coraz bardziej się oddala. To nic. Jesteśmy dla siebie stworzeni, w końcu się spotkamy, ale jedyne co się zdarza to, że nadchodzi zima. Nagle zdajesz dobie sprawę z tego, że to już koniec, naprawdę, nie ma drogi powrotnej. Jest Ci żal? Próbujesz sobie przypomnieć kiedy wszystko się zaczęło, a zaczęło się wcześniej niż Ci się wydaje, o wiele wcześniej. Wtedy zaczynasz rozumieć, że nic nie dzieje się dwa razy. Już nigdy nie poczujesz się tak samo, nigdy nie wzniesiesz się 3 metry nad niebo. <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tutaj zadania domowego, które moglibyśmy ci pomóc rozwiązać.

PS. Zadania wykonujemy na forum, nie na gg ;)

Edytowane przez Pасточитель
 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najczęściej jestem dostępna na gg i gdyby ktoś miał jakieś pilne zadanie do zrobienia to właśnie tam mnie znajdzie najszybciej :)

]

giphy.gif

 

 

Każda droga w pewnym miejscu się rozwidla, obieramy różne drogi, myśląc że kiedyś się spotkamy. Widzisz jak ktoś coraz bardziej się oddala. To nic. Jesteśmy dla siebie stworzeni, w końcu się spotkamy, ale jedyne co się zdarza to, że nadchodzi zima. Nagle zdajesz dobie sprawę z tego, że to już koniec, naprawdę, nie ma drogi powrotnej. Jest Ci żal? Próbujesz sobie przypomnieć kiedy wszystko się zaczęło, a zaczęło się wcześniej niż Ci się wydaje, o wiele wcześniej. Wtedy zaczynasz rozumieć, że nic nie dzieje się dwa razy. Już nigdy nie poczujesz się tak samo, nigdy nie wzniesiesz się 3 metry nad niebo. <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Temat w ogóle nie pod ten dział. Takie informacje pod hydepark podchodzą. Kosz

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"EdukacjaZadania domowe"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie