Skocz do zawartości

Zablokowane Skaraga na Magiczny by Potato


KrolPotato

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie nazywa sie ziemniak i chce zlozyc skarge na admina Magiczny z jakiego powodu? Pozwole sobie opisac sytuacje dzisiejsza.

 

Znalazlem wasz serwer i postanowilem zagrac pierwsze spotkanie bylo z 2 godziny temu z panem adminem i napisalem ze ma ladne info i od tego sie zaczelo ze jestem dzieckiem cos o moim wieku bla bla itp.  To nic takiego ale przed chwila wchodze na serwer gram gram i wchodzi Pan Magiczny po czym pisze "O nie ten znowu przyszedl" on pisze "czy mam z tym problem" ja pisze ze "tak sie witam" on napisal to podchodzi bardziej pod obraze niz to co napisze zaraz "widac jak cie wychowali" - (przepraszam bardzo takie rzeczy nie powinien pisac admin z takiego powodu ze nie wiem ? Kogos nie polubil ? ^^)  Po czym napsialem "nie lubie pozerow" chodzilo o poprzednia sytuacje kiedy pisal o moim skillu wieku itp. A jestem lepszym graczem niz on ale tu nie o to chodzi.

No i po tym co napisalem dostalem bana za "OBRAZE" na 3 godziny. 

 

Jesli tutaj tak jest to przerpaszam ale chciialbym uslyszec od innego admina lub kogos innego wyzej postawionego czy to naprawde byla moja wina i zasluzylem na tego bana? 

 

Mialem wstawic zdjecia z konsoli ale bluetooth mi w lapotpie chyba padl. Jak bedzie trzeba zgram przez kabelek i dorzuce. Glupia sprawa ale dopiero co witam sie z serwerem a tu takie cos ? Chcialbym tylko wyjasnienia lub regulamin co oznacza "obraza" w jednym i w drugim kierunku.

 

 

Tutaj paczka : ponurmerowanehttp://speedy.sh/JGs6S/Zdjecia-by-Potato.rar

 

Zdjec z opisanej pierwszej wizyty nie ma ale wydaje mi sie ze Pan "Stary" bo o wiele starszy ode mnie przyzna sie do tego jak opisalem pierwsza sytuacje.

 

Dziekuje pozdrawiam

Edytowane przez KrolPotato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dowodów nie możemy nic zrobić, a jeśli chodzi o bana 3h to Magiczny dostosował się regulaminu

. Jeśli jesteś w stanie dodać dowody to prosiłbym ponieważ nie było mnie przy akcji i nie wiem o co chodzi... Tylko nie pisz posta tylko edytuj temat :D

 

Dowodziki dodasz i Magiczny albo będzie ukarany albo nie :). Bez dowodów nie ma nic ...

 

Dostosuj się do wzoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostosuj się do wzoru.

Załącz dowody :)

W skrócie, napisałeś że "nie mam szacunku dla pozer" skierowane w moją osobe.

Nic nie pisałem na temat Twojego wieku, sapiesz się że admin nie znaczy że gra czysto.

Edytowane przez magiczny `
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ladnie klamac.. ale no to co mam to dodalem ale Jaj nie masz. Tyle ode mnie. 

A i o szacunku nie bylo w ogole slowa. Masz to w zdjeciach. A co do wieku mojego skilla itp. jak juz wyzej bylo pisales na pierwszym naszym spotkaniu czyli jakies 5 godzin temu.

 

"Dostosuj sie" pisze admin ktory zaczyna temat wychowania moich rodzicow w swiecie wirtualnym ktory jest odpowiedzialny za porzadek i kulture. Lubie To !

Edytowane przez KrolPotato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ladnie klamac.. ale no to co mam to dodalem ale Jaj nie masz. Tyle ode mnie.

A i o szacunku nie bylo w ogole slowa. Masz to w zdjeciach. A co do wieku mojego skilla itp. jak juz wyzej bylo pisales na pierwszym naszym spotkaniu czyli jakies 5 godzin temu.

 

"Dostosuj sie" pisze admin ktory zaczyna temat wychowania moich rodzicow w swiecie wirtualnym ktory jest odpowiedzialny za porzadek i kulture. Lubie To !

bogu, czy Ty czytasz co piszesz?

Po krótkim spotkaniu wracam na serwer po jakimś czasie na co Ty piszesz na say "znowu on.. " napisałem grzecznie czy masz jakiś z tym problem ze wchodzę pograć a Ty "to raczej przywitanie" więc napisałem że Cię nie wychowali, bo moi rodzice nauczyli mnie ze mówi/pisze się "dzień dobry" tudzież "cześć", "witaj" itp.

Przestań tu się pocić i daj link do dema z mapy, na której dostałeś bana. Ban słuszny, nie ma co się tu rozczulać.

Dostawałeś po głowie więc spamowałeś na u@ że mam wh. Sugerowanie że jestem pozerem to jest obraza. Przez to krótkie spotkanie nazbierało Ci się trochę i dostałeś bana.

Do tego rozbawiła mnie sytuacja, piszesz ze masz steam jak i ja. Widocznie nie wiesz co to platforma steam, skoro grasz na piracie a twierdzisz, że to steam :D

 

W czasie tej przerwy wbiłem na inny serwer sieci i co? http://csowicze.pl/topic/34109-screeny-magiczny/?do=findComment&comment=158237 proszę Cię bardzo niedowiarku.

Edytowane przez magiczny `
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja wstawilem to co mialem ty piszesz jakies rzeczy bez sensu ze "dostawalem po glowie" jedna akcja w ktorej wiedziales gdzie jestem w 100% a miejscowka nie byla jakas pewna i to tyle a twoje zachowanie wydaje mi sie bylo o wiele gorsze niz moj jeden tekst ze jestes pozerem ale no to tylko prawda admin ktory sie bulwersuje i pisze o moim skillu i wieku itp. jakbys byl bogiem no to skoro tak lubisz rob to mnie to tam wiesz. 

Nie lubie takich zachowan dlatego postanowilem zrobic ten temat ale no i tak napiszesz swoja wersje bos ty "admin" wielki pan ktory jest taki pro ma 25 lat.

Moj spam o twoim czitaniu to byl teskt "widze czity norma u was" naprawde spam , witac sie z kims kogo nie znam i nabija sie ze mnie ? Prosze Cie to ty gwiazdorzysz ja nie musze bo nie mam po co ale do topy i tak tu wbije.

Wydaje mi sie ze temat do zamkniecia czytanie nastepnych postow tego bana beda juz zbedne tak jak i moje, dyskusja nie ma sensu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja wstawilem to co mialem ty piszesz jakies rzeczy bez sensu ze "dostawalem po glowie" jedna akcja w ktorej wiedziales gdzie jestem w 100% a miejscowka nie byla jakas pewna i to tyle a twoje zachowanie wydaje mi sie bylo o wiele gorsze niz moj jeden tekst ze jestes pozerem ale no to tylko prawda admin ktory sie bulwersuje i pisze o moim skillu i wieku itp. jakbys byl bogiem no to skoro tak lubisz rob to mnie to tam wiesz.

Nie lubie takich zachowan dlatego postanowilem zrobic ten temat ale no i tak napiszesz swoja wersje bos ty "admin" wielki pan ktory jest taki pro ma 25 lat.

Moj spam o twoim czitaniu to byl teskt "widze czity norma u was" naprawde spam , witac sie z kims kogo nie znam i nabija sie ze mnie ? Prosze Cie to ty gwiazdorzysz ja nie musze bo nie mam po co ale do topy i tak tu wbije.

Wydaje mi sie ze temat do zamkniecia czytanie nastepnych postow tego bana beda juz zbedne tak jak i moje, dyskusja nie ma sensu.

Pozdrawiam

zastanów się Ty co piszesz. Spamowałeś na u@. Jesteś śmieszny bo zagrałem 2 rundy i już coś pisałeś na say. Ja nie będę z Tobą dyskutował na temat tego bana. Sam się przyznałeś że obraziłeś mnie, ban słuszny.

Pozdrawiam.

Edytowane przez magiczny `
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie