Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Rekomendowane odpowiedzi

Zostałem niesłusznie zbanowany przez admina: ForeverYou. Mój nick: |DIVISION| . Pragnę powiedzieć, że nie dość, że jest to osoba (w mojej opinii) niekompetentna oraz nie przejawia swoim zachowaniem dojrzałości, godnej administratora. Tak czy inaczej to inny temat. Proszę o rozwiązanie tej sprawy.

Do banu doszło po tym jak zabiłem Pana Michała przez "cudnowengo" smoke'a które macie państwo na serwerze. Oczywiście jest to wina gry, że oferuje takie badziewie, lecz jeżeli Pan Forever nie jest w stanie nic dostrzec przez ów smoke'i, polecam okuliste bo to może być jakieś specjalne upośledzenie. Dziękuję, służę pomocą.

 

http://506916.hltv3.pukawka.pl/hltv-1605182003-de_mirage-1463594580-1463595780.zip- HLTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Ci że nie jestem pewny bana,ale musiałem dać bo podejrzewałem Wh. Napisałem że bana możesz tu wyjaśnić (zanim dałem).

Nie da się dać "ssów" bo coś się zepsuło, naprawdę nie byłem pewny czy to był "skil".

 

W takim razie przepraszam za problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź oraz nic się nie stało. Na przyszłość proszę pytać wprost lub przechodzić do specty w celu "oglądania hackera" a nie, że w trakcie gry nagle coś Ci się nie spodobało i od razu bana dajesz :/ Bo może dojść do wielu podobnych nieporozumień :/

 

Mam tylko jeszcze jedno pytanie, czy cofnie Pan tego omyłkowego bana, czy mam czekać aż się skończy ? :D

Edytowane przez DIVISION
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | 4Fun - 31.186.83.100:27096[4FUN] Sprawy serwera"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie