Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na admina Radzio


AsD ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick w grze: AsD^^
IP osoby: STEAM_3:0:944933626

Mapa: jail_Mrufka_fix
Na kogo chcesz złożyć skargę: Radzio/admin
Opis: Więc tak. Gracz Radzio rzucił granat po stronie tt w moją stronę "CT" zabrał mi 13 hp, ja go zabiłem a on dał mi bana za FK [1h]. Po rozmowie z cropkiem który sam to robi, stwierdzam niesłuszność mojego bana. Rzucanie HE w stronę ct liczy się jako bunt a nie muszę mówić "zakaz rzucania granata" to tak jakbyś walnął mnie z pięsci i zabrał hp. Więc moim zdaniem ban niesłuszny proszę o wytłumaczenie adminowi zasad , ponieważ upiera się, że on zna cały regulamin.
Dowody(Demko/SS'Y/wydruk z Konsoi): tutaj demko: http://d1.hltv.org.pl/srv30318/HLTV-1605131552-jail_Mrufka_fix.dem.zip , Obecny regulamin:http://csowicze.pl/topic/27598-regulamin-jailbreak/:Pokaż mi tu to twoje założenie i przekonanie do mojego bana.   Są także świadkowie, admin mito2 który też twierdzi, że nie można tak zabijać, oraz gracze.

PS. Proszę powiadomić admina, że say y@ nie służy do zabawy bo admin chyba nie lubi pisać na zwyklym. Say y@ służy do przekazywania graczą ważnych informacji.

oraz fajnie by było gdyby admin miał sprawny mikrofon ;)

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 
Twój nick w grze: AsD^^
IP osoby: Radzio x2, STEAM_3:0:944933626
Mapa: Jail_assault 
Na kogo chcesz złożyć skargę: Radzio
Opis:  Pan switsherker co chiwilę mnie obraża i kickuje go, nagle wchodzi Radzio i daje mi co chwilę kiki, że niby nadużywam, skoro nie mogę dawać banów to go kickuje co jakiś czas zgodnie z podpowiedziami kropka. " Wyzywa Cię- kick"
Dowody(Demko/SS'Y/wydruk z Konsoi): http://d1.hltv.org.pl/srv30318/HLTV-1605131847-jail_assault.dem.ziphttp://d1.hltv.org.pl/srv30318/HLTV-1605131816-jail_gdz_szkola.dem.zip
Edytowane przez AsD ^^
33514947035389575054.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy A wiec tak

1. Dałem ci Bana za mass Fk bo powiedziałeś po otwoarciu waszych cel macie bezruch do odwołania i zabiłeś ponad 5 osób. Za to Dałem ci bana na 1h ciesz sie że nie na dłużej.

2. Otworzyłeś  cele i powiedziałeś  po otwarciu waszych cel macie totalny bezruch.

Swit powiedział "co za debil" i zaczełeś go kickować mam gdzieś cb i twoją skarge ja mam racje. Cały czas go kickałeś czym spamiłeś dlatego dostałeś z 2-3 kicki, wiec chłopie ogarnij sie bo sam zaczynasz a później krzyczysz że ktoś ma racje.

 

FIGHTER jeśli masz pisać Nie potrzebne posty to nie tu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Po 1 fk możliwe, że się pomyliłem bo na innych serverach to jest i czasem źle powiem i się przyznaję. to raz. za kolejne zabicie podobno "fk" z tobą dopiero dałeś mi bana, aaa no tak przecież króla zabić to wstyd i trzeba dać bana żeby honoru nie stracić.

2. Jestem ciekawy czy widziałeś też u@ co mi pisał, i pomyliły ci się kolejności . powinno być. Po otwarciu cel macie totalny bezruch i otworzyłem cele ;), nie miej spiny do fajtera słowami " i tak Cie nie odbanuje", bo napisał coś o wielce panie tylko przyjmij to na klatę a nie spamisz mu ,że ma się zamknąć ,bo nic nie wie, jak wie więcej niż jaśnie pan, i nie groź mi, że do mnie wpadniesz  , bo g... się ciebie boję, dobrze, że skapnąłeś się , że robię screny i upomniałeś gracza .Gratulację.

 

i w ogóle to śmiać mi się chce z Ciebie, że nawet dema otworzyć nie potrafić i sprawdzić jak było ^^

Edytowane przez AsD ^^
33514947035389575054.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Demko umiem obejrzeć ale to nie do cb ludzie na GG spamią wejdź na serwer bo AsD nie ogarnia "cwel". Niestety taka jest rzeczywistość Wiesz bana dostałeś i słusznie a FIGHTER mnie denerwuje ciagłym spamem wiec tak pisze. Ty Sie nie martw o honor bo ja mam go dużo w przeciwieństwie z (tobą). Nikt cie nie lubi na serverze i słusznie Nie powinieneś dostać strażnika/admina ani nawet tytułu gracza na Cs'ie Bo Jesteś Zwykłym BOTEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że potrafisz. A no tak król potrafi wszystko. Ludzię spamią czy switsherker? Może udostępnisz nam ssy jak "ludzie" spamią do króla? Cs to rzeczywistość tu masz już + za inteligencję , nikt mnie nie lubi hmm jestem ciekaw kto jest w dni robocze i stara się trzymać na serverze porządek :)
 

33514947035389575054.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Radzia... "Admin ma zawsze racje" (śmiechem żartem)...
Hm... Asd, dlaczego sugerujesz się "Dniami roboczymi". Większość administratorów nie wbija codziennie na serwer, więc czm czepiasz się tylko Radzia?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli o mnie chodzi... Otworzyłeś cele po wydaniu poleceń, następnie kilka osób zabiłeś i wydałeś polecenie "Po otwarciu się waszych cel", kiedy już cele były otwarte. Ja po tych słowach napisałem na say'u "Co za Idiota xD" (zwróć uwagę, że napisałem z dużej litery). Ty spytałeś się mnie "czy to do mnie", odpowiedziałem "Tak". Po tym wykopałeś mnie z serwera i wbiłem ponownie. Ugh... Wykopałeś mnie (chyba) ponownie. Wbiłem kolejny raz i zapytałem się "Czego Kur*wa mnie wywalasz?" i zaczęło się wykopywanie (między czasie padły obraźliwe słowa z mojej strony, ale miałem do tego podstawy)... Najlepszy w tym wszystkich jest podany przez ASD powód "Bo mnie obraziłeś i dostałeś bana na 1h". Jeśli nie masz admina, to nie możesz sugerować się tym, że mam bana na 1h. 1 ostrzeżenie by mi wystarczyło (nawet kiedy byś nie miał racji), ale kilkanaście kicków BEZ POWODU (żadnej treści w nich nie było) denerwuje człowieka... Radziłbym ci przystopować, bo ta sytuacja źle świadczy o tobie. Obrażać się z powodu napisania 1 obraźliwego słowa- no po prostu dramat. Ty jeszcze chcesz startować na Administratora? "PFFFFFF".

Z mojej strony już koniec. Poczekam aż wstawi demko, bo jestem ciekawy co tam się znajduje :). 

@Down... Jak ty to ująłeś "Honnor nie pozwala ci się przyznać do błędu?"

Edytowane przez Switsherker47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj uważniej wydałem polecenia dobrze za 2 razem powiedziałem po ponownym otwarciu się waszych cel. Napisałeś na początku ty debilu, masz szczęscie, tylko, że na demie nie widać co pisałeś na u@.

 

Ja już nie będę nakręcał czekam na opinie opiekuna/właściciela

 

 

 

 

up@

Nie moja wina, że masz problem z uszami, poza tym nikt spiny nie miał tylko ty, powiedziałem po ponownym otwarciu . a jak ty słyszałeś to mnie to nie obchodzi.

Edytowane przez AsD ^^
33514947035389575054.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o granaty, to moim zdaniem AsD nie miał prawa zabić TT.

Poza tym, jak to w praniu wyszło, nie było to jego jedyne przewinienie.

Uważam, że ban jest jak najbardziej słuszny.

 

P.S. Wszyscy cię lubią niby? Jakoś nikt za tobą nie płakał.

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Zapraszam wszystkich na nowy serwer JailBreak CS:GO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja powiedziałem, że mnie wszyscy lubią? Czytaj ze zrozumieniem. Mnie nie musi nikt lubić na servie, bo wolę żeby mnie lubiano w rzeczywistości niż w fikcji chyba , że u Ciebie jest odwrotnie to ja do dodania nic nie mam :) Górną wypowiedź zostawiam Wyższym rangą.

33514947035389575054.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 . Admin AsD^^ tez robi bledy w ct rzadzi sie i wysmiewa innych, niejest najlepszy ban byl sluszny czesto robi fk i sam niezna regulaminu potwierdzam mito niewszyscy cie  lubia :)

 

Po 2. ty masz straznika a co dopiero bys mial adma nieogarniasz... Np. spamisz na admin say'u spamujesz kickowaniem kogos.. naprzyklad switsherker  napisal cos do ciebie 14 kickow ponad na raz... Nieogarniasz!.

 

A po 3. Radzio jest dobrym adminem lepszym niz ty bys byl albo byles kiedy indziej ban byl sluszny!.

Edytowane przez KanS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo widzę , że jak Cię nie dałem do ct bo powiedziałem że ma brak muty to już się odegrać chcesz  , 3. bana tego nie widziałeś więc nic do skargi nie wnosisz.

 

Jestem ciekawy skoro ja nic nie ogarniam to czemu ty masz bana a ja nie?  

Spam na say`u jeśli mi pokażesz dowód to sam rezygnuję z posady strażnika Nigdy nie spamie na say`u @

 

i udowodnij chodź jedno twoje słowo  wyśmiewam się?? daj dowód i powiedz z kogo to może uwierze.

 

@down

 

Radzio a może sam pójdziesz do ct?? bo nigdy cię tam nie było widać, Ta dajesz każdemu szanse i potem banujesz na CT Bo ktoś nie ogarnia. Ja nie wywalam nikogo kogo ty tam dasz i skoro już piszesz te kłamstwa to je udowodnij bo nic póki co nie udowodniłeś. Też daje szanse, powiedziałem tylko, że mutacja ma pierszeństwo i dałem za jego miejsce PolskiJeździedz nie siebie :) a ja w przeciwieństwie do Ciebie staram się prowadzić w ct czego ty nigdy nie robisz.

Edytowane przez AsD ^^
33514947035389575054.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj AsD Różnica między nami jest taka że ja daje każdemu szanse. Ktoś Chce Do CT (ogarnięty) Prosze idź i sie spisz a ty wywalasz każdego bo myślisz że jesteś najlepszy.

Ups troszkę się mylisz kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty czytasz co ty piszesz? http://img.prntscr.com/img?url=http://i.imgur.com/FZXFx9P.png

Spinę to ja miałem, wież człowieku... Napisałem tylko 1 obraźliwe słowo, a ty mnie zacząłeś wyrzucać z serwera- Kto tutaj miał spine? Ugh... "Ciesz się, że na demku nie widać co na u@ pisałeś", Ciesz się, że demko nie nagrywa głosu, bo lepszy nie jesteś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze proszę się nie kłócić "Powstaję spam"

Po drugie przyznaję AsD rację. Miał prawko go zabić, ponieważ mógł czuć się zagrożonym, przypominam na początku rundy nie musi informować wszystkich komunikatem "Kto rzuca granaty ginie" lub "Kto ucieka ginie" itp.

Opis: Więc tak. Gracz Radzio rzucił granat po stronie tt w moją stronę "CT" zabrał mi 13 hp, ja go zabiłem a on dał mi bana za FK [1h].

Yyyy A wiec tak

1. Dałem ci Bana za mass Fk bo powiedziałeś po otwoarciu waszych cel macie bezruch do odwołania i zabiłeś ponad 5 osób. Za to Dałem ci bana na 1h ciesz sie że nie na dłużej.

2. Otworzyłeś  cele i powiedziałeś  po otwarciu waszych cel macie totalny bezruch.

Swit powiedział "co za debil" i zaczełeś go kickować mam gdzieś cb i twoją skarge ja mam racje. Cały czas go kickałeś czym spamiłeś dlatego dostałeś z 2-3 kicki, wiec chłopie ogarnij sie bo sam zaczynasz a później krzyczysz że ktoś ma racje.

 

FIGHTER jeśli masz pisać Nie potrzebne posty to nie tu.

 

Jeśli polecenia zrobił nieświadomie nie zasłużył na bana aczkolwiek mógł zrobić to specjalnie. Strona spada po twojej winie jako Admin powinieneś go poprawić, wytłumaczyć powiedzieć co zrobił źle. Chyba, że istnieje taka sytuacja iż zrobił to celowo wtedy jak najbardziej ban powinno się dać. Należy również zwrócić uwagę czy Admin prawidłowo tłumaczy. "Admin to też człowiek ma prawko do pomyłek"

 

Skargę kończę ostrzeżeniem dla Admina 1/3

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | Jailbreak - 193.33.176.20:27015[JB] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie