Skocz do zawartości

Zablokowane Co sie dzieje z levelami


C*hossen

Rekomendowane odpowiedzi

Czwarty raz tracę level pisze do opiekuna dzisiaj 6 05 2016 że straciłem kolejny raz level cytuje
(PLAYER) C*hossen :   hutos co się dzieje czwarty raz tracę levele miałem na saperze 40  pomóż brak slow nie pomógł , nie mam do niego pretęnsji tylko co się dzieje , że znikają on tylko cały czas oddaje i musi weryfikować kto mówi ba pisze prawdę, to chyba nie tak ma być Kurator

Edytowane przez C*hossen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak znikają levele i to nie wina serwera, aby je odzyskać napisz do  @Hutoś  na GG lub pw lub po prostu na serwerze i on ci odda GG do niego: 5261020, ale myślę że najprościej będzie przez serwer jak mu powiesz i on już ci tam powie co i jak masz robić, myślę że pomogłem.

 

Pozdrawiam IzC3oN. 

Edytowane przez IzC3oN.
izc3on.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak znikają levele i to nie wina serwera, aby je odzyskać napisz do @Hutoś na GG lub pw lub po prostu na serwerze i on ci odda GG do niego: 5261020, ale myślę że najprościej będzie przez serwer jak mu powiesz i on już ci tam powie co i jak masz robić, myślę że pomogłem.

 

Pozdrawiam IzC3oN.

To czyja to wina, skoro według ciebie nie serwera? Edytowane przez separatysta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniego resetu są częstsze crasze. Wiem coś więcej na ten temat ? Nic.

 

 

 

(PLAYER) C*hossen :   hutos co się dzieje czwarty raz tracę levele miałem na saperze 40  pomóż brak slow nie pomógł , nie mam do niego pretęnsji tylko co się dzieje , że znikają on tylko cały czas oddaje i musi weryfikować kto mówi ba pisze prawdę, to chyba nie tak ma być Kurator

 

Jeżeli sam nie wiem co się dzieje, to nie mogę pomóc. Opiekuna dostałem do ogarniania forum i serwera (oddawnia Expa i załatwiania spraw z dodawaniem uslug). 

 

To są moje obowiązki. 

 

PS. Pomagam każdemu o ile umiem.

Sygnatura_ssaapqn.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Jest nowy temat informujący o pracach nad serwerem

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Sygnatura_ssaapqn.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | COD MOD 201 - 91.224.117.60:27205[COD 201] Sprawy serwera"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie