Skocz do zawartości

Zablokowane król cebuli


krol cebuli

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: krol cebuli

Nick admina: Tu[T]si

Data i godzina: 04.05.2016 - 14:18:05

Serwer: #3 go mod

Link do bana: http://csowicze.myba...t.php?bid=25255

Screen Shoty spakowane w paczkę: http://www49.zippysh...3z1Uf/file.html

3 maj- 100 postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wstawiasz? A twoje wcześniejsze odwołanie od bana zostało zamknięte i UB nie dostałeś

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi iPower te ub jest skopiowane z tamtego :) a w tamtym UB nikt mnie nie prosił o załącznik. Tylko jakieś jpg i coś jeszcze, a ja informatykiem nie jestem. I po prostu czasem trzeba mówic do mnie jak do debila

3 maj- 100 postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Czemu nagle wstawiasz inne ss?

Tamte były edytowane i nie było UB to teraz wstawiasz inne?

Ten kolo mi coś kręci ma admina a ma takie problemy z wstawieniem ss.

 

Jak już ss mają być w paczce RAR.

 

Jak inne ss'y?

Pewnie wszystko się pokręciło. Powiem całą prawdę to może wy ogarniecie te swoje internety i powicie co było nie tak.

 

Dostałem bana 'Wstaw ss'y na csowicze.pl'. Takie ss'y też wstawiłem w poprzedniej prośbie- na samym początku. Ubt, a mianowicie Slom3eK napisał mi,że ss musza być spakowane w paczkę .rar, niestety mi się coś popsulo i musze ogarnąc tego .rara ale nie mam zbytnio czasu. Nie moge zrobić paczki .rar tylko mogę zrobić paczkę .zip. 

A więc aby nie było kompilakcji napisałem na facebooku wiadomość do gracza Nawicho z tej sieci (jeżeli będzie taka potrzeba wszystko wyślę i zobaczycie sami), że ja mu wyślę noramlnie na FB moje ss'y on je wrzuci u siebie na komputerze w paczkę .rar, następnie do serwisu zippyshare, a ja ten link wstawie do prośby o UB. Tak też zrobiłem- to wszystko dotyczy poprzedniej prośby. Ale niestety nie wiem czemu temat mój został zamknięty -.-

A więc zrobiłem kopiuj całego tematu i wklejiłem jako nowy temat- temat na którym akurat się znajdujemy. UBT napisał, że nie może odczytać moich ss'ów i poprosiło o nie w załączniku i tak też zrobiłem- wstawiłem te ss, które dostałem... nie rozumiem o co chodzi

 

 

** jejku jejku ;D o co wy mnie prosicie xD zaraz do kogoś napiszę aby mi je spakował i podeślę okej? !**

Edytowane przez krol cebuli

3 maj- 100 postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś kręcisz koleś, tam wstawiałeś SS i nie ogarniałeś zbyt a tutaj nagle nowy temat i znowu prosisz o UB

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Czego nie kumasz w prostym poleceniu. Screeny w RAR i format BMP patrz jak dodajesz do achiwum...

 Zrozumcie. Musze do kogoś napisać aby mi je w .rar dodał.. bo jak ja dodaje w .rar to wychodzi mi jako .zipp

 

 

A jak kręce to zobacz sobie demko i nie będziesz miał wątpliwości 

 

 

 

Mam własciwe ss'y okazało się, że miałem zainstalowanego win.rara i win.zipper. Jak chciałem zrobić paczkę to robił ją .zipper. Usunąłem zippera i wszystko jest tak jak było. Oto te ss'y http://www39.zippyshare.com/v/CIogJ3DK/file.html

Edytowane przez krol cebuli

3 maj- 100 postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie