Skocz do zawartości

Zablokowane Odpal


DarkSkull :)

Rekomendowane odpowiedzi

Porobiony


Codmod 201


Darkskull  :)


30.04.2016: 10~


http://csowicze.myba...t.php?bid=23868


sytuacja no nie wiem sam o co chodzi


 


Witam piszę za brata dziś na serwerze cod mod 201 mój brat został zbanowany za "czitowanie" chciałby wiedzieć dokładnie za co i czy jest możliwe ujrzenie jakiegoś dowodu?  demko czy coś ?


 nick porobiony


 


 


 


Dzis ten koles dostał ub niby za co ??  Cheatowales na mapie de dust2 i osobiscie wj.... ci perma za Aimbota  !! Za to że ktoś powiedzial przez micro ze masz aima uciekleś i za to już jest perm ale cie znalalem i jestem w 100 % pewny że to byleś ty !!!! Kazdy gracz na serwerze ktory wtedy grał to potwierdzi !! Inie obchodzi mnie czy na tym nicku grał twoj brat,sasiad czy twmama interesuje mnie to ze na tym ip i nicku grala osoba z aimbotem !!! Prosze o wyjaśnienie sytuacji !!!!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje podejrzenia mało mnie obchodzą  rozpisz demko jeśli będzie jakaś sytuacja podejrzana to przyznam Ci racje

 

 

Ub dostał bo się widocznie należało , człowiek wyższy rangą od Ciebie tak zadecydował wiec nie mi to oceniać

 

 

@down ale skoro dostał perma za aima musisz mieć jakiś dowód dać ci linka do hltv'a? znajdź tam tego dasta i powiedz gdzie czitował

Edytowane przez froggy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje podejrzenia mało mnie obchodzą  rozpisz demko jeśli będzie jakaś sytuacja podejrzana to przyznam Ci racje

o co ci chodzi ? dostal perma za aima i tyle niemaprawa grac na tym serwie i tyle i to ze napisal ze to jego brat byl to mnie malo interesuje cheaty to cheaty a strzelil bys okolo 8 hedow odrazu ? watpie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra może ja tu coś rozwiąże :)

 

DarkSkull dla ciebie strzelanie 8 głów to aim? Proszę cię takie akcje mam conajmniej 2 razy na mapę. Do tego powód bana dałeś "cheatowales na DUST2" jesteś śmieszny? Dlaczego nie zbanowales go na duscie? Gracz ma UB po raz kolejny, a ty może się zastanów co robisz, bo w końcu stracisz admina i będzie po sprawie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE O TO CHODZI OBOK NIEGO STRZELALO OKOLO 8 OSOB I W NIEGO STRZELALY A ON NAGLE 8 HS UWIERZ MI ŻE ZNAM SIE NA TYM CO ROBIE I ZADARMO BANA BY NIE DOSTAL!!! I jezeli niewidziales tej akcji zobacz sobie hltv albo popytaj na serwerze !!! Właśnie przyczynileś sie do odbanowania aimera !!! GRATULUJE!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie