Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Prośba o dołączenie


getT_leftT

Rekomendowane odpowiedzi

                      Zanim zaczniecie pisać koledzy, koleżanki, że serwer stoi parę dni i aktualnie na nim gra parę osób to poczytajcie do końca. Miłego czytania! :)

 

Coś o Sobie:  Witam, mam na imię Kamil, lat 20 urodzony i wychowany w Ciechanowie. Na co dzień zajmuję się piłką ręczną grając w miejscowym, seniorskim klubie Jurand Ciechanów. Miły, kulturalny polak z krwi i kości więc piszę też po Polsku :)  Swoje obowiązki wykonuję zawszę na 100%.
Typ Serwera: Only dd2 + 4Fun do tego wgrane kilka standardowych skinów dla umilenia gry oraz najzwyklejsze rangi z globala
Ilość Slotów: 21, lecz nie mam zamiaru zatrzymać się na tym
Link GameTracker: http://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.123:27015/
Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Łoo zacznę od tego, że siedzę na słuchawkach i wasze radyjko mi głowę urywa na samym wejściu :D Ale tak na poważnie forum macie rozwinięte, klimat oraz forum również mi się podoba. Może również kilka słów o moim serwerze. Serwer stoi od 4 dni, reklamę zaś mamy wykupioną od dwóch dni, najmarniejszą bo na stawce 2.00 na tydzień aby zobaczyć jak serwer przykuję uwagę graczy i powiem tak, z tego co widzę gt troszkę kłamię ale na moim serwerze grało już do 14 osób ( aż chyba screena bannera z gt zrobiłem na telefonie ) co mnie bardzo zdziwiło szczerze pisząc i nie ma godziny, żeby stał pusty (no chyba że w nocy ;d). Ma już kilku stałych graczy, upominają się o usługi (vip). Jak zyskamy też trochę więcej graczy planuje zakupić licencje sklepu. Dodam również, że nie mam zamiaru skończyć na jednym serwerze.

Rozkręcony [TAK/NIE]: Jak wspomniałem reklama oraz gracze są. Nie mam serca, żeby go chociaż na chwilę zostawić bez reklamy więc będzie ciągle stała. Oczywiście po tygodniu na większej stawce i nie na jednym boosterze.
Wiek właściciela serwera: 20 
Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: Oczywiście, zabawa również zobowiązuje. Nie pożałuję również nagród w innej postaci niż usługi ale wszystko z czasem.
Udostępniasz serwer (subkonto/udostępnienie) [Tak/Nie]: Mogę udostępnić dostęp do panelu na 1s1k, konfiguracji oraz do ftp
Kontakt: GG - 56730534, http://steamcommunity.com/profiles/76561198282746072/

Jest również jedna rzecz której chwilami ja bym wymagał od waszej ekipy. Pomoc techniczna, głównie ogarnięcie bazy mysql oraz pomoc wgrania sklepu sms gdy przyjdzie na to czas.

 

Ale te wasze radyjko naqrwia pięknie :D

 

Liczę na pozytywne głosy użytkowników, tych wyższych oraz decydujących.

Edytowane przez getT_leftT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada odróżnić serwer od bazy mysql (obslugę znam lecz dodanie jej w "zycie serwera mnie martwi jedynie")... inaczej ujmę - w razie problemów. Jeśli na serwerze jest 10+/- osób w godzinach południowych i popołudniowych po dwóch dniach z taką reklamą na takiej stawce oraz nie stoi pusty to znaczy, że jednak przykuwa uwagę :D Od razu nie wejdzie 21 osób na serwer. Szukam jedynie rozwiniętego forum aby przyśpieszyć rozwój tego serwera bo można przypuszczać po tych dwóch dniach, że to tylko kwestia raczej krótkiego czasu. Potraktujcie to jako lekką dyskusję a nie dosłowne wypowiadanie się w swoim podaniu ;)

Edytowane przez getT_leftT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

+wiek h@

+chęci

Tyle że u większości na dobrych chęciach się kończy (nie mam na myśli, że Ty też). Piszesz, że reklama na większej stawce i nie na jednym boosterze. Otóż najpierw to spraw, pokaż że nie piszesz po to, żeby w jakiś sposób udobruchać właścicieli forum. Z resztą Oni już dobrze wiedzą że to tylko słowa.. Proponuje najpierw rozkręcić serwer i ponownie złożyć podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie rozkręcony

- nie potrzeba pustego serwera

+ sloty

+ wiek H@

 

Jak dla mnie rozkręć serwer i wróć :)

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zamykam na prośbę autora

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Forum główneMasz swój serwer? Dołącz do CSowicze"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie