Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na DarkSkull :)


Jocker

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nie wielką , lecz jakąś skargę na DarkSkull :). Dziś o godzinie ok. 8.55 , 9.00 dostałem bana od DarkSkull bo już nie mogłem wytrzymać tego , że pisałem do Admina DarkSkull ok. 3 , 4 razy dlatego , że było 2 graczy z Aim , Wh. Po upływie ok. 10 min napisałem w końcu na say niestosowne dla gacza słowa za , które można dostać bana i tak sie stało. Dostałem bana od DarkSkull na 15 min lecz gracze z Aim i Wh pozostali na tym serverze bez bana. 

 

Skarga nie jest długa , lecz mam do zrozumienia , że coś z tym zrobicie. 

Zachowanie moje nie było wobec mnie do Admina miłe , lecz mam nadzieje , że to coś zmieni w Adminiistracij servera.

 

Dziekuję za przeczytanie i proszę o zbanowanie DealeR za aim i wh. Drugiego gracza już nie pamiętam, ale mam nadzieje, że szybko sobię go przypomne i dam znać Adminą servera.

Edytowane przez Jocker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jocker mam dla ciebie niewielką lecz znaczącą informację dostałeś bana zgodnie z regulaminem !!!! 3.5 Widząc cheatera zgłoś go na u@ !!!         A teraz to ja ci coś powiem dziś rano zbanowalem 3 ossoby za aimbota,playerow za zmian nicka, moze 20 osob za ping !! i widzialem wszystko co spamiles mi na u@ jak byś niezauważyl to ja tez tam grał i mam mozliwości do zbanowania gracza . myslisz że ja grałbym z AIMBOTEM ????? Pomyśl 3 razy zanim coś napiszesz całe 2 pierwsze mapy od godziny okolo 7:30 siedzialem na spect i ogarnialem serwer wiec nwm o co ci chodzi !!! Sam zostań adminem i zobacz jak grało 22 osoby i każdy mi spami co innego na U@ myslisz ze tak fajnie !!! Dealer nic niemial poprostu jest doświadczony sprawdzalem go 7-8 rund bo bylo podejrzenie o wh wiec ogarnij placzesz bo bana na 15 min dostales!! Przeczytaj regulamin bo to ze go nieznasz niezwalnia cie z odpowiedzialności za swoje czyny !!!!        

 

 

 

Mam tuttaj jescze coś :) 4.14. Zgłaszanie cheatera na say - Ban od 5 minut do 30 minut. a ty dostales tylko na 15 a napisales na say dokladnie 2 razy !!!

Edytowane przez DarkSkull :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszałem na u@ 3 lub 4 razy 

no coś ty 3 albo 4? spamiles ciagle i na say napisaleś 2 razy to dostales bana na 15 minut zgodnie z taryfikatorem kar utworzeonego przez Kur@tora więc sie nie pruj bo ban sluszny !!! A tak na przyszłość zastosuj sie do wzoru a niee piszesz byle jak !!! Byle jak mozesz sobie pisać w zeszycie z Polskiego to jest ogarniety serwer i są jakieś zasady !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spór o bana na 15 minut ? Poważnie ?  

 

Jocker, dostałeś słuszną karę, która jest przewidziana w regulaminie Serwera.

 

DarkSkull, postąpił prawidłowo.

Edytowane przez Hutoś
Admin, którego skarga dotyczyła podał mi więcej szczegółów, które zmieniły moją ocenę zachowania Admina.
Sygnatura_ssaapqn.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Skarga odrzucona

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Sygnatura_ssaapqn.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie