Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na admina


DezerT

Rekomendowane odpowiedzi

 
Twój nick w grze: Dezer[t]
IP osoby: nieznam
Mapa: de_dust2002
Na kogo chcesz złożyć skargę: Hutos
Opis: Więc tak dostalem bana na 7 dni za to , że wyzwalem gracza " twoja stara ma dalna ty jebany koński zwisie" i przyznaje się  do tego , że to napisalem ale ten gracz również  wyzywal.Ale ja napisalem to raz, przeprosilem  a admin Hutos zagrozil mi, że jak wyde to dostane bana pernamentego , a tak to  na 7 dni gdy w regulaminie pisze ,że max za wyzywanie jest na 3 godziny (4.3. Obrażanie gracza - Kick lub ban do 3 godzin). Proszę o skrocenie tego bana np do 5 godzin bo ja to napisalem tylko raz i jeszcze przepropsilem, a tu odrazu ban na 7 dni ...
Dowody(Demko/SS'Y/wydruk z Konsoi): nie posaidam
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę skargę na Admina, nie prośbę o skrócenie Bana ?

 

Dokładnie tak napisałeś: "twoja stara ma dalna ty jebany koński zwisie" . Dla mnie to wjazd na rodzinę + porównanie do zwierzęcego organu. Tym bardziej, że gracz nie został sprowokowany.

 

 

Osoba składająca skargę nie gra tu 1 raz oraz była świadkiem jak reagowałem w innych przypadkach. Tak samo innych Adminów.

 

Link do GT gracza: http://www.gametracker.com/player/Dezer[t]/91.224.117.60:27205/ 18 godzin na serwerze i dalej nie wiesz, że się nie obraża ?

 

Taryfikator kar, jest pomocą dla Adminów, a nie wyznacznikiem jakim mają się posługiwać.

 

Minimalny czas to 3 Dni. Na mniej nie ma mowy.

Sygnatura_ssaapqn.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiałem, z Graczem, który napisał te słowa i wyraził skruchę.

 

Okazało się, że to młodszy brat, grał pod nickiem starszego. Przeprosił za swoje zachowanie. Dostał nauczkę i BAN zostaje skrócony na 24 h.

Sygnatura_ssaapqn.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Skarga rozpatrzona, Brak zaintersowania

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Sygnatura_ssaapqn.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie