Skocz do zawartości

Zablokowane SAMSAM


_SAMSAM

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick w grze:SamSam
IP osoby:-
Mapa:zm_india
Na kogo chcesz złożyć skargę:Deftu , BmX... nie znam dalej.
Opis: blokuje, brak kultury
Dowody(Demko/SS'Y/wydruk z Konsoi) - Nie dosc , ze dzieci, to przeklinaja, notorycznie blokuja. Zapomnialem o ss. Ta gra jest prosta i zwyka, lecz co poniektorzy potrzebuja do niej instrukcji. Podejrzewam rowniez Owego gracz o zlodziejstwo AP graczy tj. Placek, Hunter, Quizin, Odpalenca,.. gdy wychodza z gry , Deftu automatycznie znika i owi gracze "na chwile " wchodza i wreczaja sobie ap :) Jesli chodzi o stanowisko VIP , to moim zdaniem nie powinno dawac sie go rozwydrzonym dzieciom, ktore nie ogarniaja tematu. Wiem , ze z tego sie utrzymuje serwer.. ale Vip jak i Admin powinna dostawac kompetentna osoba, za czym idzie odpowiedzialna... Wpada taki Deftu i zaczyna smarowac od kurew graczy - ma vipa , wszystko mu wolno :). To samo tyczy sie gracza BmX... Droga administracjo , rozwazcie to powaznie. Serwer zamienia sie w przedszkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kradzieże ap to niestety częsty incydent. Dziś grając zauważyłem, że ktoś nie pamiętam kto od tak przekazuje 300ap dla ''Deftu'' i oczywiście znika ;) Zapomniałem o ip, ale ten osobnik ma vipa i można go dostrzec na serwerze. ;)

 

SS: http://www44.zippyshare.com/v/zCgmMQnQ/file.html

Edytowane przez Slom3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli widzisz złodzieja ap pierwsze o czym myślisz to napisać skargę bez żadnych dowodów? Taka skarga ląduje od razu w koszu uratował cie @Slom3K

Bez IP gracza nic nie zdziałam jak wiecie teraz nie ma mnie w ch*j czasu dzisiaj poświęcę trochę czasu i złapie jego spółkę do kradzieży ap porównam po IP o ile dzis pojawi się na serwerze.

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie