Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na El!te | R I P


separatysta

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick: separatysta
Mapa: de_dust2002
Skarga na admina: El!te | R I P

Opis sytuacji: Więc tak, gramy na mapie de_dust2002, pewien gracz zarzuca mi, że chodzę po teksturach, co jest niemożliwe, bo moja klasa nie ma dodatkowych skoków, a perk jaki posiadałem w danej chwili to platynowe naboje, także na tekstury wejść nie mogłem. Więc krzyknąłem przez mikro, że nie chodzę po teksturach, wtedy rip zwrócił mi uwagę bym się nie darł, powiedziałem, żeby nie "gwiazdorzył", a ten bana na pół h. http://csowicze.mybans.eu/ban_list.php?bid=20283
Admin, który sam często drze się do mikra daje mi takiego bana. Dodam, że ciągle przypieprza się do nisu, o nic tak naprawdę, i za każdym razem jak gra nisu, ma do niego jakieś spiny ch... wie o co.
Nie wiem za kogo ty się rip masz na tym serwie, że tak "gwiazdorzysz" i spinasz się o byle co.

ps. Rip, podszkól się z ortografii, bo jeżeli jesteś już tym adminem, to rób tych błędów przynajmniej mniej, proszę... ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzesz sie jak stare radio co padniesz i jeszcze placzesz o pierwsze 30 minut to pocztek mam dosc twojego ryczenia

ilez mozna sluchac krzyku co padniesz co to za skarga czlowieku drzesz sie na mikro dzin w dzien upominalem cie ze 1000 razy

nie bede wiecej reczysz na mikro i jeszcze masz problem za bana to twoj problem myslisz ze ciagle bede cie upomnal ups

czas minol teraz ban za kazdym razem ogarnij sie a pozniej pisz na forum bo darcie ryje na mikro = ban 30 minut i tyle tez dostales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się nie drzesz świętoszku? Odniosłeś się tylko do jednej kwestii ze skargi, a gdzie do reszty? Np. spina do nisu o to, że dał bana za txt komuś na tej mapie, bo zgłosiłem?
Ciągle się o coś spinasz, nie tylko do mnie, jeżeli już mi dajesz za darcie ryja bana, to zaprzestań i ty drzeć ryja.

I weź człowieku przynajmniej na koniec zdania postaw kropkę, bo ch.j wie jak to czytać, rebusy jakieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem kilku Adminów co o Tobie myślą... Każdy pisze, że lubisz krzyczeć przez mikro. Hutoś, napisał, że to po tym Cie poznaje.

 Bana dostałeś na 30 minut. Admin RIP nie jest tak poblłażliwy jak Hutoś i dał ci bana zgodnie z regulaminem.  Skarga jest bezpodstawna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie