Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×

Zablokowane KONDZIOOO UB


Kondziooo

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: Kondziooo wiTHaminaC *,*
Nick oskarżonego: ????????
IP/SID oskarżonego: NWM
Godzina i data zdarzenia: mniej więcej 17:30
Mapa: DD2
Screeny/demo: BRAK
Opis sytuacji: Wszedłem na serwer 3maps i wyraziłem swoje niezadwolenie, że ciągle DD2 jest grane. RumcajsJumper coś tam sie pruł, że jak mi nie pasuje mogę wyjść, napisałem mu możesz mi czy coś takiego. Ten zaraz to zaczął coś tam cwaniakować, że może mi pomóc wyjść itp. Za chwile dostalem bana na 7 dni. Coś tu chyba jest nie tak skoro dostaje bana na 7 dni z powodem "Ochłoń" w sumie za nic. Wykupiłem u was vipa, gram regularnie, a to, że ktoś ma swoje widzimiśie czy chce zacwaniakować bo ma admina to chyba jest nie tak. Nie wiem nawet kto mi dał tego bana dokładnie, czy to tam on ma admina czy ktoś inny. Nie chce mi się tego sprawdzać, ale ogarnijcie tą osobę bo cwaniakować na czacie i kozaczenie adminem nie jest okej, szczególnie, że na micro nie miał nic do powiedzenia :) CZEKAM NA UB, z góry dzięki :)
 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: A co ma vip do tego jak się do mnie odnosisz. Bana Ci skrócę a zamiast marudzić że zmieniam mapy to może zapytać się dlaczego :)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | FFA - 91.224.117.59:27110[FFA] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie