Skocz do zawartości

Zablokowane [SKARGA] JP Req


~eZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: EZOVSKY`1g
Nick oskarżonego: JP Req
IP/SID oskarżonego: admin
Godzina i data zdarzenia: 14:50, dzisiaj
Mapa: css_dust2
Screeny/demo: wstawiam niżej w spoilery.
Opis sytuacji: Chciałbym zgłosić dwa zachowania admina, o jednym jest już Marionetka powiadomiony. 

 

Pierwszą sprawą jest to, że admin nie posiada mutacji, po głosie ma 13 lat, a mikra używa bardzo często, nawet bym powiedział, że go nadużywa. A co robi z innymi, zwykłymi i szarymi graczami? Nie pozwala im gadać jeśli nie mają mutacji. Hipokryta. Sam admin piszczy jak zabawka dla pieska, a innym nie pozwala się odzywać. Jeśli nie masz mutacji, a gadasz, to innym też pozwól. A jak nie pozwalasz innym to sam też się zamykasz i nie gadasz, proste.

 

Druga sprawa. Jak każdy wie, skiller ze mnie, dzisiaj admin JP Req zaczął mnie wyzywać na U@. Nie dziwię się, w końcu ma w nicku "JP" jak połowa jego rówieśników w wieku 12-14 lat. Dlatego mam zawsze polewkę z JP/Gangu Albanii i innych gówien. Gram sobie normalnie na serwerze i nagle wbija admin. Od razu zaczął się do mnie sapać. Dodam, że wczoraj w ciągu 10 minut dostałem dwa razy screenshoty. Raz od Arnolda i drugi raz od właśnie wyżej wymienionego admina. Rozmowa na screenach poniżej.

 

 

req.png

 

 

req2.png

 

 

req3.png

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno cię obchodzić to jaki mam głos, Moim zdaniem mam prawo cię oceniać czy masz WH czy nie .

A jeżeli wyzywanie to dla cb [WH ; EZOVSKY'1g WH ; Offaj] to brawo

 

Mniejsza o to zostałeś przyjęty na okres próbny a już masz problemy

Dałeś bana graczowi na 30 min. za ping o.O gdzie ban powinien teoretycznie wynosić 5 min. prawda ????

 

bez tytułu.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JP Req został on przyjęty na okres próbny, owszem, ale k*rwa po co się przyczepiasz do gościa, który jest kompletnie czysty i tyle -,- Poza tym popatrz ile ty masz spędzonego czasu na forum, ile on.. A co do banów to za rash powinno się dawać najpierw ostrzeżenie na 5 minut, a jeżeli gracz nie ustępuje to dopiero wtedy ban na 30 minut. Jestem tu nowym zwykłym graczem, który ogarnia więcej od ciebie, a ty jesteś adminem.. W ogóle to po co admin by miał grać z wh itp.. jeżeli płaci składkę ? Sprawa z mikrofonem jest prawdziwa, bo nie powinieneś zabraniać innym graczom rozmawiać jeżeli nie mają mutacji, gdy ty jej sam nie masz, ewentualnie możesz ich wyciszyć pod komendą /mute. Ezovsky po prostu jest doświadczonym i świetnym graczem w cs'ie... Tyle miałem do powiedzenia. Dziękuję za uwagę..

Przepraszam za wyrażenia i pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno cię obchodzić to jaki mam głos, Moim zdaniem mam prawo cię oceniać czy masz WH czy nie .

A jeżeli wyzywanie to dla cb [WH ; EZOVSKY'1g WH ; Offaj] to brawo

 

Mniejsza o to zostałeś przyjęty na okres próbny a już masz problemy

Dałeś bana graczowi na 30 min. za ping o.O gdzie ban powinien teoretycznie wynosić 5 min. prawda ????

 

Gracz, którego zbanowałem, nie pochodził z Polski, więc co z tego, że dałbym mu bana na 5 minut, skoro jakby wrócił to dalej by miał lagi? Dałem 30 minut.

 

Co do Twojej osoby. Mam w dupie to, że mnie osądzasz o czity, wręcz mam z tego polewkę. Skarga jest za Twoje słownictwo typu "pierdol się", "ciota z wh", "morda". Multum osób do mnie się sapie o czity i nic z nimi nie robię, ale jeśli napisze do mnie coś obraźliwego to już inaczej z nim gadam.

 

Mam nadzieję, że rozumiesz kolego z "JP Armii". Beka. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wywalenia. Na ss widać ile ma lat, po nicku jako tako (ja nawet grałem w teamie z Neo także xd).

 

Moim zdaniem powinien zostać podniesiony próg na admiana. Narazie to jest tak: płaci składkę i przyjęty nieważne czy ma 9 czy 12lat... Prawa do amx powinien mieć ktoś ogarnięty i opanowany + minimum te 15/16 lat. 

Wg mnie kandydat przed przyjęciem podania powinien spotkać się z właścicielem na ts :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: cl

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie