Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane PLAYmisiu - złodziej


SZ4FR4N

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Wczoraj wprowadzone zostały piny na nicki jak już pewnie wszyscy wiedzą... Rozchodzi się o skiny które na 90% PLAYmisiu mi ukradł (dziś sobie sprawdzałem skiny innych graczy on miał takie same jak moje, przypadek? Nie sądze) Pisałem już z 1 adminem i nic więc piszę tutaj może ktoś inny mi pomoże.. Grałem do godziny okolo 17/18 wczoraj (jeszcze nie było pinów) wszystkie skiny miałem. Wchodze około 20 wtedy 1 raz zakładałem pin pacze na skiny, a tu został tylko skin do ak47... Założyłem nawet temat odnośnie zbugowanej kosy którą posiadałem (Bayoneta Crimson Web). Od nowa zaczynać mi się po prostu nie chcę.. Szkoda ze sam na to pracowalem 2tyg a ktoś to w 5min ukradł. Licze na pomoc wyższych na tej serwerowni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam udowodnić, że podczas mojej nieobecności koleś przełożył sobie skiny?? Tak jakbym wszedł na kogoś nick przed dodaniem pinów, przełożył je, a potem "Dostałem ze skrzynki" i skiny moje ;D. No cóż serwer fajny, ale od nowa zbierać skinów nie zamierzam. Miłej gry życzę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: cl

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie