Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga - Prezestasior


_SAMSAM

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick w grze: SamSam
IP osoby: --
Mapa:Colores
Na kogo chcesz złożyć skargę:Prezestasior
Opis:
Dowody(Demko/SS'Y/wydruk z Konsoi): Potwierdzeniem sa narzekania ludzi na tego Admina. To, ze go wygral to nie znaczy, ze moze banowac za bloczenie na 6h, czy dawac sobie Nemki. Zero szacunku do gracza, zero przyjemnej atmosfery. Owy gracz na tak wysokie stanowisko nie zasluguje. Wnosze o odebranie Administratora serwera. 
 
Szanowna Administracjo, nie pisalbym tej skargi, jakby wszystko bylo w porzadku. Jak juz ja pisze zskarge , to znaczy ze na serwerze naprawde jest zle. Z reguly nie chce mi sie pisac tych skarg, malo jestem na forum , a jak jestem to wlasnie z takich okolicznosci. Jak juz dawac Admina , to sprawdzonemu graczowi. Pozdrawiam serdecznie.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za degradacją. Tego typu bany świadczą o kompletnej nieznajomości regulaminu. Ponadto w bansie można zauważyć bana na 2tygodnie za pakę na ostatniego (od tego admina)...nie wiem jak skomentować nawet tą dziecinadę.Ten admin w ogóle ma konto na forum? ;)

 

*http://csowicze.pl/bany/ban_list.php?bid=5771*

 

 

Z tego miejsca, również proszę o pomyśleniem nad usunięciem nagrody w lotto w postaci admina ;)  

Edytowane przez Slom3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: DEGRADACJA!

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie