Skocz do zawartości

Zablokowane Header


RumcajsJumper

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Rodzaj pracy: header

Tematyka: counter strike; lecz nie musi być nic z tym związane

Rozmiar: 1120 x 200

Kolorystyka: ciemna, elementy niebieskie

Napis: zamow-reklame.pl

Zamów najtaniej u nas!

Uwagi autora: chcę aby pojawiły się jakieś elementy kojarzone z wakacjami.

Po prawej stronie znajduje się panel logowania, jeżeli kawałek napisu będzie z prawej strony zostanie on zakryty przez ten panel :roll:

Typ wynagrodzenia: +

 

obecny:

header.png

 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podbijam. 

Potrzebna konkretna praca :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrufka. twoje prace były średnie żeby nie mówiąc słabe. Zwykły napis z dodaną jakąś palemką co się kupy nie trzyma w 6 różnych lekko się od siebie różniących tłach. Dodatkowo w uwagach autora jest napisane, że z prawej strony jest panel logowania i umieszczając napis na całej szerokości banneru nie jest ok ze względu na to, że ten panel będzie go zasłaniał.

 

 

Dostałem niedawno taką pracę, jest fajna ale wciąż to nie do końca to. Mimo wszystko latem on raczej zawita na forum.

 

baner.png

Edytowane przez Pawlak093
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrufka. twoje prace były średnie żeby nie mówiąc słabe. Zwykły napis z dodaną jakąś palemką co się kupy nie trzyma w 6 różnych lekko się od siebie różniących tłach. Dodatkowo w uwagach autora jest napisane, że z prawej strony jest panel logowania i umieszczając napis na całej szerokości banneru nie jest ok ze względu na to, że ten panel będzie go zasłaniał.

 

 

Dostałem niedawno taką pracę, jest fajna ale wciąż to nie do końca to. Mimo wszystko latem on raczej zawita na forum.

 

baner.png

Szczerze? Nie staram się w pracach których wykonywać mi się nie chce. To co ty wysłałeś jest porównywalne do painta, a jeżeli chcesz zobaczyć moje prawdziwe prace to zapraszam Steam. Tyle w temacie.

PS tła się nie różniły bo miałem wywalone w jakość. Leciałem na ilość. = )

597731347f3e7.png

Simplicity always wins over complexity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię ten header, nie ma problemu. Najgorsze jest jednak to, że Mrufka uważający się za cholera wie, jakiego grafika, a gówno w życiu zrobił. Wybaczcie kolokwialne słownictwo, ale szlag mnie jasny trafia, jak to czytam. Skoro nie chce ci się wykonywać pracy to jej nie rób, to nie Rosja, że cię do łagru wyślą. Nienawidzę ludzi, którzy zachowują się jakby świat był u ich stóp. Mylisz się kochany. Nie jesteś potrzebny tak samo jak twoje głupie wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KociaMama, święte słowa. Robić coś a później pisać że się nie chciało jak nie wyszło.

Mrufka.  Po co mam oglądać Twoje prace które nie wiadomo czy są naprawdę Twoje a po za tym nie interesuje mnie jakim jesteś grafikiem. Tutaj możesz udowodnić na co cię stać a to, że tamta grafika jest na poziomie painta to wiem, Twoje również też ale mimo to "nie dorastają tamtej pracy do pięt"

zamowreklame1.jpg

zamowreklame2.jpg

zamowreklame3.jpg

zamowreklame5.jpg

zamowreklame4.jpg

Edytowane przez Pawlak093
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie