Skocz do zawartości

Zablokowane LAGI


VectoR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: VectoR#AdwokatTuurasa&Urbana

  • Problem: Duży lag servera

Mapa:

jb_mountaincraft_v5 oraz 

ba_jail_minecraftparty_v6 (prawdopodobnie wszystkie

Opis problemu: Nastąpił duży lag servera oraz nic niedało się zrozumieć żadnych poleceń ani nic jednak dało się grac 

Dowód:http://h.sourcetv.pl/srv29556/demo-20160326-1541-jb_mountaincraft_v5.dem.zip OSTATNIE RUNDY

Propozycja naprawy: Niewiem zrestartować lub wyłaczyć serva na kilka godzin

Ale wtedy jak bedziemy grali na najlepszym JailBreaku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie wiem czy przyczyną tego nie jest fakt, że w ostatnich czasach 1s1k bardzo pracuje nad aktualizacją całego interface - i o dziwo w nocy w godz. 2:50 - 3:10 udało im się zaktualizować dla wszystkich "B" maszyn PhpMyAdmin.

Dla mnie rozwiązanie jest proste - pomóż mamie w przygotowaniach do jutrzejszego dnia :D

A tak na poważnie, to jeżeli lagi nie zmniejszą się będziemy zmuszeni wyłączyć serwer do czasu nowego patha :)

 

PS. W poniedziałek, bo w niedziele parę osób nie będzie, odpalimy tryb "święta", gdzie zdobywanie fajek będzie bardzo proste.

 

Pozdrawiam,

SztangaBicepS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie wiem czy przyczyną tego nie jest fakt, że w ostatnich czasach 1s1k bardzo pracuje nad aktualizacją całego interface - i o dziwo w nocy w godz. 2:50 - 3:10 udało im się zaktualizować dla wszystkich "B" maszyn PhpMyAdmin.

Dla mnie rozwiązanie jest proste - pomóż mamie w przygotowaniach do jutrzejszego dnia :D

A tak na poważnie, to jeżeli lagi nie zmniejszą się będziemy zmuszeni wyłączyć serwer do czasu nowego patha :)

 

PS. W poniedziałek, bo w niedziele parę osób nie będzie, odpalimy tryb "święta", gdzie zdobywanie fajek będzie bardzo proste.

 

Pozdrawiam,

SztangaBicepS

Czyli jutro nie bedzię 2500 fajek za zabójstwo ct przez VIPA 

PS. Doszły mnie słuchy od Mlynek to cwel że jest cós lepiej

PS2 Sztanga żartujesz chyba :D jak ja pójde pomagać odrazu coś psuje xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja zaakceptowana.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie