Skocz do zawartości

Zablokowane Problem z każdą wersją Counter Strike 1.6


Mateusz11111

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem żołnierze. Mam taki problem z CS-em 1.6. Kiedy próbuję pobrać jakąś wersję CS-a, i mi się pobierze i kiedy chcę zainstalować, to wyskakuję mi, że wersja ma wirusa i nie można w ogóle zainstalować. Wie ktoś może dlaczego tak mi się dzieje? Bo nie wierzę w to, że każda wersja ma wirusy i żadna wersja nie będzie. Dziś próbowałem pobrać jedną wersję i się CS pobrał bez problemu i zainstalował, tylko, że jak próbowałem włączyć to tylko kółeczko krążyło i zaraz wyskoczył błąd. Próbowałem odpalać przez administratora i próbowałem też różnych sposobów, żeby odpalić, ale bez skutku. Jak ktoś wie o co chodzi i pomoże, to będę bardzo wdzięczny tej osobie. Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz. Spróbuję i dam znać, jak to będzie :) Ale to potem, bo zaraz idę na pole. :D

 

PS: Ja mam antywirusa McAfee All Access. Wie ktoś może jak go wyłączyć? Bo ja się nie znam na tym i nie chcę nic zepsuć :D Bo znać mnie, to zapewne coś zepsuję. :D

Edytowane przez Mateusz11111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Brak zainteresowania.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie