Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zamknięte</span> Moje Pierwsze Prace


Vesp3r! ♥

Rekomendowane odpowiedzi

Prace słabe, ale co się dziwić jak dopiero co zacząłeś. Na początku tez było mi trudno, a ludzie nie miłosiernie mnie hejtowali. 

 

Najgorsza w twoich pracach jest jakość ta sygna jest strasznie słaba jakościowo. Zapisuj swoje prace w formacie .png, i staraj się wybierać rendery o dobrej jakości. 

Avatarów nie ma co kometować bo dodałeś tylko napis. Popatrz na mój avatar ile w nim zrobilem. Tak wyglądał stocklb3WA3M.jpg

 

A taki avatar zrobilem.7doMDiP.png

Widac chyba róznice prawda?

 

Pracuj, a będziesz dobry.

AD2eFqQ.jpg


MOBBYN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace słabe, ale co się dziwić jak dopiero co zacząłeś. Na początku tez było mi trudno, a ludzie nie miłosiernie mnie hejtowali. 

 

Najgorsza w twoich pracach jest jakość ta sygna jest strasznie słaba jakościowo. Zapisuj swoje prace w formacie .png, i staraj się wybierać rendery o dobrej jakości. 

Avatarów nie ma co kometować bo dodałeś tylko napis. Popatrz na mój avatar ile w nim zrobilem. Tak wyglądał stocklb3WA3M.jpg

 

A taki avatar zrobilem.7doMDiP.png

Widac chyba róznice prawda?

 

Pracuj, a będziesz dobry.

a takw gl to ty tylko zmieniles balans(czy jakos tak, tez to umiem zrobic) i dodales napis wiec tez sie nie napracowales.

 

/edit

a co do sygnaturki to wlasnie nie wiem czemu ale jest normalnie w hd tylko nw czemu tu jest gorsza

blue%20textures%20keep%20calm%20and%201920x1200%20wallpaper_www.wallpaperhi.com_43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na początek to w miare ale tak czy inaczej prace wyglądają tragicznie :) tylko tło + napis, spróbuj coś dodać, może.. jakieś C4D? Ucz się ucz bo grafików potrzebujemy :)

mME97MF_ed407.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Temat został zamknięty.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie