Skocz do zawartości

Zablokowane Dodanie Supportu csowicze.pl


Smoky Albanian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wpadłem przed chwilą na spontanie na propozycje dodania rangi Support Csowicze.pl która by pomagała użytkownikom w ich problemach np z innymi użytkownikami, problemami z forum, problemami innymi można jeszcze wymyślić w czym ta ranga miała by pomagać, moim zdaniem ranga fajna i jeszcze takiej nie widziałem na żadnej sieci gdzie byłem to powinna być jakaś nowość, stworzyło by się substronę supportu i tam dodać jakieś informacje, kontakt np wiadomość E-mail na stronie i stworzyć dla supportu E-Mail do którego będą mieli tylko dostęp osoby posiadające rangę Support.

Tą rangę miały by osoby które dużo pomagają użytkownikom forum oczywiście trzeba byłoby napisać podanie. 

Nie będzie miało już potrzeby pisania na forum problemów z forum itp 

Ja jestem na tak :)

Edytowane przez Smoky Albanian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można byłoby także stworzyć support csowicze.pl informatyczny płatny w którym by osoby znane się na informatyce pomagały z drobną opłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak że można było by jak wspomniałem zrobić konto wspólne  E-mail oraz wspólne GG supportu :) 

Mam wiele pomysłów co dodać na sieć ale to w osobnych tematach będzie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem jeszcze na to aby na serwerze TeamSpeak zrobić specjalny kanał supportu albo pomocy informatycznej 

 

@Killer okej sorry już nie będę spamował 

Edytowane przez Smoky Albanian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cie, najpierw znajdź osoby znające się b.d na informatyce, a potem leni co wolą wydać pieniądze niż znalezienia tego w googlach. 

 

Co do reszty to moim zdaniem jest to zbędne "problemy z forum" - jakie problemy z forum ? Błędne hasło xDD 

"problemy z użytkownikami"  - Poważnie ? 

Reasumując ta propozycja jest moim zdaniem głupia i nie ma sensu tego tworzyć. Poniosła Cie za bardzo wyobraźnia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja odrzucona.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie