Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga za prośbą :)


lootz

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że mnie nie było wtedy na serwerze, a grałem w moją ulubioną grę jaką jest Garry's Mod. ;) Jak Ci zależy na zweryfikowaniu tego to są logi i można tam sprawdzić, czy byłem na serwerze etc. ;)

 

PS: Przypominam Ci, że jeden z Twoich kolegów, którego broniłaś, właśnie wczoraj wyleciał z permem na serwerze od Marionetki, a ja go rozpisywałem - leciał odpalony z wh. Beka.

czy Ty jesteś upośledzony?. Broniłam ? Mówiłam, że na poprzednim serwerze gdzie graliśmy razem GRAŁ CZYSTO. I powiedziałam ci chłopcze, że jak obejrzę demo to wydam opinie na ten temat. Nie mówię o tobie bo nie wiem czy byłeś czy nie i szczerze mało mnie to interesuje Twoi " koledzy" robili wszystko aby uprzykrzyć nam życie. Pozdrawiam 

Edytowane przez MlodszA

Ty chcesz mnie zniszczyć kłamstwem, ja Cię zniszczę szczerością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.

 

Żaden admin święty nie jest. Każdy człowiek uczy się całe życie i trzeba to zrozumieć, aby móc z innymi rozmawiać.

 

Prowokowanie ? Widzę tutaj tego przejawy, a bardzo tego nie trawię.

 

Powiek krótko: za takie prowokacje ode mnie poszedł by ban na dzień/dwa może nawet tydzień i guzik by mnie to obchodziło.

Z tego co wiem, admini dobrze ogarniają serwer, a co za tym idzie dobrze wykonują swoje obowiązki, tylko że mała grupka graczy ciągle ma jakieś bóle i zastrzeżenia.

 

Jeżeli komuś się tu nie podoba to proszę bardzo - serwerów w Polsce/Europie jest dużo. Nie musi siedzieć na naszym i robić syfu.

 

Dodatkowo regulamin mówi jasno:

"18. Nie siedzimy na SPEC - grozi to kick'iem z serwera." - jeżeli admin kazał zejść ze spect to, to wykonujemy, a nie się kłócimy. W tym przypadku również dał bym ostrzegawczego bana na 3h za głupotę.

 

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś uzasadnione zastrzeżenia to zapraszam na PW/GG/STEAM lub TS (po wcześniejszym umówieniu się).

 

Skarga bez sensu.

Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Skarga odrzucona

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | 2# DD2 - 80.72.41.98:27060[2# DD2] Skargi na admina/gracza"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie