Skocz do zawartości

Zablokowane [admin]`playa. #skillsunconfirmed.


Gdahuks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: Hubik2001
  • Nick oskarżonego: `playa. #skillsunconfirmed.
  • SteamID oskarżonego: STEAM_1:1:88299062
  • Data i godzina zdarzenia: 15 marca 2016 r. chwile przed 23:00
  • Runda i czas mapy: Czas mapy: zaczyna się ok 10:15, Runda: 4
  • Mapa: jb_rehab_f1
  • Opis sytuacji: Administrator po zrespieniu się pobiegł na climba i zaczął go przechodzić pobiegłem za nim i czekałem jak Warden da mu jakieś polecenia wydał je ok 10:15, I brzmiały one"Ci co w celach się zrespili wychodzą przed autko" czekałem jak gracze zaaraguje i pójdzie przed cele ale niereagował więc go zabiłem. Później miał do mnie pretensje czemu go zabiłem, że Warden nie powiedział, że ma takie same zakazy jak i nakazy. Następnie otrzymałem od niego Warna, a później jak go nie zrespiłem to dostałem bana na 10rund
  • Dowód: http://h.sourcetv.pl/srv29556/demo-20160315-2220-jb_rehab_f1.dem.zip

c4b1abe12d1402d1e0158fe1a98c14e354883efc~~~~~~Chicken

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyszła trochę dziwna także więc:.

Uznałem iż z braku nakazów i zakazów mogłem odpuścić rozkazy prowadzącego stąd biegałem sobie po climb'ie jednakże gdy prowadzący wydał rozkaz "Ci którzy zrespili się w celach chodźcie pod autko" - było znaczące z tym, że osoby respiące się za fajki powinny udać się w tę stronę - co prawda/przyznaję, ta komenda padła gdy byłem skupiony na climb i jej nie usłyszałem, ale mimo to Twój kill po 3ch sekundach od komendy prowadzącego był za szybki - lecz słuszny, także warn zostanie Ci ściągnięty.

 

Co do bana. Bana dostałeś za skakanie po climb'ie tj;. znajomość regulaminu, a nie za to, że nie chciałeś mnie zrespić - i ban zostaje na 10 rund (nie wiem ile teraz Ci już zostało).

 

Jutro gdy spotkam Cię na serwerze zdejmę Ci warna.

 

';...;' playa

Edytowane przez OSplaya

"Za wychowanie za Ojca i Mamę!


Wers numer jeden dla Was, życie jest największym darem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie