Skocz do zawartości

Zablokowane Degradacje adminów DD2.


AlbioN

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem. 

 

Jest ważna sprawa,a  mianowicie brak nowych podań, a degradacja adminów. Z dnia na dzień coraz mniej widać admina na tym serwerze, cziterów przybywa. Może byście troszkę przystopowali dawać adminom ostrzeżenia za błahostki i ich degradować, bo co nie wchodze na serwer to jakis aimer lub jakiś dziecko 13 lat spiewa i nadużywa mikrofonu . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm do tej pory został zdegradowany 1 admin co o czym Ty w ogóle wspominasz?

 

Co do podań, rekrutacja jest otwarta a jak Wam tak bardzo brakuje adminów to zaczniemy szybką rekrutację?  Czy odpowiedź wystarczająca na Twój temat?

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz 1 degradacja ?  Sprawa Wyimaginowanego np ? 

 

Nie mówię, że degradacja złych adminów to coś złego, bo to dobrze, ale dlaczego degradujecie b. aktywnych adminów za głupiego slapa zamiast zdegradować adminów, którzy wchodzą  5 min na tydzień, a nie ma kto pilnować... Jak wspomniałem pełno odpaleńców itp. 

Ten serwer to jeden z najlepszych na tej sieci i z drugiej strony najbardziej zaniedbany ze względu na brak adminów. Zróbcie tą szybką rekrutacje, ale wybierzcie osoby ogarnięte i dajcie też prawo graczom się wypowiedzieć na temat kandydatów. 

 

Dziękuje, 

Pozdrawiam AlbioN.

Edytowane przez AlbioN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz 1 degradacja ?  Sprawa Wyimaginowanego np ? 

 

Nie mówię, że degradacja złych adminów to coś złego, bo to dobrze, ale dlaczego degradujecie b. aktywnych adminów za głupiego slapa zamiast zdegradować adminów, którzy wchodzą  5 min na tydzień, a nie ma kto pilnować... Jak wspomniałem pełno odpaleńców itp. 

Ten serwer to jeden z najlepszych na tej sieci i z drugiej strony najbardziej zaniedbany ze względu na brak adminów. Zróbcie tą szybką rekrutacje, ale wybierzcie osoby ogarnięte i dajcie też prawo graczom się wypowiedzieć na temat kandydatów. 

 

Dziękuje, 

Pozdrawiam AlbioN.

Wyimaginowanemu padł admin i dlatego go nie ma. Pisał do mnie o przedłużenie gdzie nieaktywny on był długi czas. W takim razie powiedzmy że Ciebie nie ma 5 miesięcy (nie dajesz nam informacji), wracasz i mówisz by Ci przedłużyć admina. Nie, tak u nas nie ma.

 

Nie zdegradowałem Juniora dlatego że slapował i jeszcze nikogo za coś takiego nie ukarałem. Dostał on ostrzeżenie za swoje słownictwo na say@ które było już u niego wielokrotnie powtarzane (również miał upomnienia słowne).

 

 

Edit v1: w dodatku pisał mi przy prośbie o przedłużenie że i tak czasu nie będzie miał to napisałem mu że raczej nie ma sensu go przedłużać jak będzie jego aktywność dalej tak marna :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyimaginowanemu padł admin i dlatego go nie ma. Pisał do mnie o przedłużenie gdzie nieaktywny on był długi czas. W takim razie powiedzmy że Ciebie nie ma 5 miesięcy (nie dajesz nam informacji), wracasz i mówisz by Ci przedłużyć admina. Nie, tak u nas nie ma.

 

Nie zdegradowałem Juniora dlatego że slapował i jeszcze nikogo za coś takiego nie ukarałem. Dostał on ostrzeżenie za swoje słownictwo na say@ które było już u niego wielokrotnie powtarzane (również miał upomnienia słowne).

 

 

Edit v1: w dodatku pisał mi przy prośbie o przedłużenie że i tak czasu nie będzie miał to napisałem mu że raczej nie ma sensu go przedłużać jak będzie jego aktywność dalej tak marna :)

 

Co do Wyimaginowanego to przedstawił mi inną sytuacje albo ja go zle zrozumiałem, a wiec to jest wyjaśnione. 

Co do Juniora to jak dostał ostrzeżenia za głupie słowa "Kurwa" to sorry, ale bez tego słowa cs to nie cs.  To tak jakby chrzciny bezalkoholowe . 

Wasza sprawa w jaką stronę rozwijacie serwer, ale gram na nim b.długo i widzę co się dzieje i z dniem  na dzień jest coraz gorzej. Odpałów wiecej niż adminów np. Skillowy Manieczek co znajduje się w top15, który gra na sh/aim. 

 

 

To co miałem do powiedzenia to powiedziałem, możesz zamknąć. 

Edytowane przez AlbioN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Wyimaginowanego to przedstawił mi inną sytuacje albo ja go zle zrozumiałem, a wiec to jest wyjaśnione. 

Co do Juniora to jak dostał ostrzeżenia za głupie słowa "Kurwa" to sorry, ale bez tego słowa cs to nie cs.  To tak jakby chrzciny bezalkoholowe . 

Wasza sprawa w jaką stronę rozwijacie serwer, ale gram na nim b.długo i widzę co się dzieje i z dniem  na dzień jest coraz gorzej. Odpałów wiecej niż adminów np. Skillowy Manieczek co znajduje się w top15, który gra na sh/aim. 

Say@ kurwa?

 

Ok a jeżeli admin (który ma dawać przykład) na say@ pisze słownictwo typu zamknij dupe czy zamknij mordę? Może dla nas (starszych osób) to normalne słownictwo ale zważ też uwagę na to że grają u nas również osoby które posiadają poniżej 16 lat i nie chcemy by serwer kojarzył się z niekulturalną administracją.

 

Zostanie otworzona szybka rekrutacja ( gdzie oczywiście steam będzie wymagany ) i zobaczymy jak to będzie. Na serwer również dodam ogłoszenie o nowym temacie.

 

 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie