Skocz do zawartości

Zablokowane Wtf Romeo Wh?


Romeo

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Romeo
Nick admina: Piston
Data i Godzina: przed sec
Mapa: De_dust
Opis sytuacji: Szturm + 780lvl+ naboje pulkownika=nie najgorsze staty. 
Screeny spakowane w .rar: Brak ale jak podacie skąd mogę pobrać hltv z danej mapki bardzo chętnie wstawię, aby rozsądniejsi gracze mogli ocenić moją gre.
Link do bana w AmxBans: http://csowicze.pl/bany/ban_list.php?bid=1154
 

P.S. Czy wy naprawdę nie używacie słuchawek? Błagam cie Piston miałem cię za bardziej ogarniętego admina, mimo że pomimo spamu na u@ o cheatach wolisz nabijać fragi. 

P.S2. Po KAŻDEJ mapce system robi mi ss'a jeśli to coś pomorze (bo zawsze gram tak samo i zawsze są skargi) to mogę dać z 40, odkąd gram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

18:22- bardzo szybkostrzelny nie widzi dobrze modelu a już strzela ;/

18:53- pięknie widać po esp jak wyczekuje nadchodzący model co do czego twoje słuchawki ??

19:01- idealne nakierowanie na esp od razu spalona akcja ;/

19:10- i tu pewnie powiesz mi że słychać na słuchawkach zgadza się masz racje ale zauważ to ze lecisz idealnie za esp a gracz mógł wyjść z na przeciwka ;/

20:20- tak samo słuchawki jak za tobą  byli twoi koledzy z drużyny a ty nie widząc nikogo wchodzisz z fula auto .

22:35- kolejna akcja idealnie w model esp słuchawki tu na nic się nie zdadzą bo masz graczy za sobą 

 dalej mam rozpisywać demko widać wszystko po esp bo specjalnie na demku włączyłem by uświadomić was ze dany gracz nie gra czysto  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAH Ja bardzo chętnie posłucham :D rozpisuj dalej ;) Scan to 1/5 mojej gry a skoro gram na klasie z bezlikiem to wale tam gdzie przeciwnik zawsze się pojawia, wybacz ale tyle lat gry to każdy kwadracik na mapie mam obcykany. Chańbie cwelami grającymi na cheatach i nie zniżę się do tego poziomu. I nawet nie zdajesz sobie sprawy ile słuchawki mogą dać. Nie będę się chwalił sprzętem, ale uwierz mi że dzięki odpowiedniemu dzwiękowi można co do centymetra wysłuchać gdzie kto jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PISTON ostrzeżenie słowne. Nie ma czegoś takiego jak banowanie za WH bez ssów. Kolega dostaje UB a ty dostajesz wielkie i ostatnie ostrzeżenie !

 

/close + ub

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie