Skocz do zawartości

Zablokowane [Props] Bonus RPK / CS - NIEWDZIĘCZNI KOLEDZY / Prod. WOWO. <3


` izcoN (◣_◢)

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=27wABwYOhT8

 

Tekst :)


Prawdziwych przyjaciół na palcach reki zliczę, w przypadkach gdzie oblicze, to dosłownie pułapka
Ja wtedy na nich liczę i vice versa w wersach zawieram to co wypływa z mego serca
Dziś mało tych szczerych na wagę złota, dobrze dobrana kwota robi z kolegi kmiota
Wczoraj byliśmy blisko dziś to spuszczam do klopa, niby hajs to nie wszystko jednak wypala w oczach
Miałem ziomka z nim kontakt jakby był mym młodszym bratem zatem gdy miał problemy pomagałem mu zawsze
jego dziurawe buty zamieniałem na nówki, także wytarte ciuchy i nie brałem złotówki
chciał zarobić na siebie, załatwiłem mu prace, wtedy był małolatem dziś to dorosły facet
z czasem naszej współpracy mocno spuchły Mu długi przez to stał się balastem przez głupotę i kasę
nie raz pierwszy nie drugi, dostał szanse poprawy jednak chuja w nią wjebał tak pogłębiał swój nawyk,
Przekręcania ziomali, co mu rękę podali, w czasie gdy się smażył i palił, warto w spirali życia
dzisiaj w oddali trzyma się ta próchnica, bez pokory chęci na zmianę stwarza pozory
dalej ma wyjebane i tak brnie po ulicach, już nie zmieni swojego fałszywego lica

Przychodzi taki dzień, ze oddzielasz ziarno od plewy tak dbasz o krzewy i dalszy los własnej gleby
Bez chwastów ogród staje się dużo piękniejszy, wiesz o co mi chodzi niewdzięczni koledzy
Przychodzi taki dzień, ze oddzielasz ziarno od plewy tak dbasz o krzewy i dalszy los własnej gleby
Bez chwastów ogród staje się dużo piękniejszy, wiesz o co mi chodzi niewdzięczni koledzy

Niewdzięczny kolega, ten to perfidny kutas, z pewnością będziesz w szoku jak tej historii posłuchasz
Chętnie weźmie jak mu dasz, w druga stronę już ciężko, jeśli mu zaufasz to oszukasz się koleżko
Fałszywy judasz co nie docenia pomocy, w krainie zamków krat i starych zatęchłych kocy
Gdzie siedzi kilka lat złożonych z dni i nocy, tam wiedział kto jest brat zapomniał jak wyskoczył
Prawda kolę w oczy godzi w serce niczym nóż, toksyczna znajomość bardziej niż trujący bluszcz
Pierdole jegomość nie zobaczy mnie juz, choc znalismy sie od dziecka takie życie no cóż
Bit kartka tusz, i wyrzucam to z serca kurestwo odpędzam czytaj człowieka bez zasad
Co z tego, ze przy oku ma cyngwajza skoro zachowuje się jak pierdolona łajza (faja)
Niech dalej wciska kit nieświadomym pelikanom, wykorzystuje ich i wypierdala na siano
Ja nie chce mieć z nim nic wspólnego, morał z tego taki, ze nie będzie więcej mym kolega
Minie jakiś czas, kiedyś zrozumie stratę gdy zostanie sam jak palec to zatęskni za bratem
Co w biedzie nie odwraca się na pięcie, a zatem w najgorszym momencie jest prawdziwym skarbem

Przychodzi taki dzień, ze oddzielasz ziarno od plewy tak dbasz o krzewy i dalszy los własnej gleby
Bez chwastów ogród staje się dużo piękniejszy, wiesz o co mi chodzi niewdzięczni koledzy
Przychodzi taki dzień, ze oddzielasz ziarno od plewy tak dbasz o krzewy i dalszy los własnej gleby
Bez chwastów ogród staje się dużo piękniejszy, wiesz o co mi chodzi niewdzięczni koledzy

Rozpoczęta wojna ja kontra sepy hieny, pierdole z wami kontakt i te cukierkowe ściemy
Afery to już norma, jestem przyzwyczajony, zdarzyłem się przekonać sam nie raz w chuja zrobiony
Gdy tygrys przyczajony mydlił mi oczy fermentem, udawał wspólnika dobrze rozkminił to w DT
Zapomniał co znaczy słowo święte rzucił przynętę w postaci maski zwanej KOLEŻEŃSTWEM
Niedługo potem wyskoczyło szydło z wora, ja od tego odcięty myślę, ze najwyższa pora
By to w słowa obrać wyrzucić z siebie oraz pozwolić mu przekonać się o swoim gniewie
On kiedy był w potrzebie wiedział gdzie zapukać, PRACA PŁACA PLECY BRATA we mnie miała kurwa
Która sama w sobie była na jednego liścia, bez kolegów i obstawy sierotka Marysia
Dziś mu wbijam chuja w pysia bo na to zasłużył, gdy znalazłem azyl życia on był sprawcą burzy
Jednak nie ma takiej po której nie wyjdzie słońce, w końcu fred sam się wydymał chytry na pieniądze
Łasy jak na chuja dziwka, niewdzięczny kolega, jeden z tych po których bym się nie spodziewał
Ale nie ma tego złego, w moim życiu nastał przełom, coś musiało się skończyć żeby coś się zaczęło

Przychodzi taki dzień, ze oddzielasz ziarno od plewy tak dbasz o krzewy i dalszy los własnej gleby
Bez chwastów ogród staje się dużo piękniejszy, wiesz o co mi chodzi niewdzięczni koledzy
Przychodzi taki dzień, ze oddzielasz ziarno od plewy tak dbasz o krzewy i dalszy los własnej gleby
Bez chwastów ogród staje się duzo piekniejszy, wiesz o co mi chodzi niewdzieczni koledzy

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zamykam.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie