Skocz do zawartości

Zablokowane Nowa Zabawa *2


TerroR.

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wam przedstawić kolejną fajną zabawę. TT staje pod jakąś ścianą, a Warden ustawia się gdzieś dalej od TT, ale tak żeby TT go widziało. Gdy Warden się obróci i wypowie słowa Raz, Dwa, Trzy Babajaga patrzy (podczas tego TT biegnie), ale gdy Warden się obróci wszyscy muszą mieć totalny bezruch bo inaczej buła. Kto pierwszy do biegnie do danego punktu wygrywa, reszta ginie. Tzw Babajaga patrzy 

Edytowane przez TerroR.
e8darj55ts69.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwone i zielone światło to to samo.

Skąd ci się tam w środku wzięło sajmon?

I z tego co napisałeś tt biegnie gdy Warden mówi tą formulke a przynajmniej u mnie bieglo się jak baba jaga (u mnie był pająk i my jako muchy) nie patrzyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 - zastosuj się do wzoru.

Po 2 - tak jak Niewiadomo napisał, na większości map jest ta zabawa w łatwiejszej i lepszej edycji - tzw. zielone i czerwone światło.

NA NIE !!

Propozycja bezsensu.

tumblr_mozif1kw721rkx1seo1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawę testowałem gdy uczyłem się grania w CT i zabawa ma swoje +/-

 

+ Zawsze jakaś rozrywka (coś nowego na serwerze)

+ Możliwość zabawy dla dużej ilości graczy

+ Zabawa z dzieciństwa, którą każdy zna i wie na czym polega - także nie trudna jest do wyjaśnienia dla nowych graczy

 

------------------------------

 

- Vip ruletka - speed - 100% szans wygranej.

- Warden niekontrolujący biegu zdarzeń za plecami (tj:. nie widzi czy ktoś nie ucieka bądź czy ktoś mierzy do niego z deagle 'for example) - Jest łatwym celem.

- Własnie jak @up na końcu - osoba, która dobiega do wardena jako pierwsza może go zabić bez problemu. - lecz nie musi.

- Warden zabity, propozycja do buntu dla pozostałych. - gdzie reszta ct znając ctków - będzie biegała obok TT'ków i będą również łatwym łupem.

 

Osobiście czasem lubię w nią zagrać, gdy jest mało osób na serwerze (nocnymi godzinami), gdzie gracze naprawdę się chcą bawić, a nie szukają buntu :)

Także zabawe polecam dla osób grających w ct. Polemizowałbym nad dodaniem jej do regulaminu gdyż jak wyżej zostało napisane - zabawa jest już przedstawiona w innej formie na niektórych mapach.

 

Pozdrawiam, playa.

Edytowane przez OSplaya

"Za wychowanie za Ojca i Mamę!


Wers numer jeden dla Was, życie jest największym darem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja odrzucona.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie