Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Odwolanie Od Bana!@!@!@!@@@!@!@!@


Vesp3r! ♥

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick:Vesp3r!

Nick admina:PISTON

Data i Godzina:20:30 01.10.2014

Mapa:de_rats_32 i cos jeszcze

Opis sytuacji:Gram sobie a tu ban

Screeny spakowane w .rar:

Dalbym gdyby "admin" mi je zrobil. Jesli mi nie wierzycie to mozna sprawdzic czy ss'y byly robione czy nie. Najlepszy dostep do tego ma h@ serwa.

Link do bana w AmxBans:

http://csowicze.pl/bany/ban_list.php?bid=1090

Wycinek z consoli:

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: PISTON

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.CSowicze.pl

[AMXBans] Reason: '5 Screenow na CSowicze.pl'

[AMXBans] Duration: 'permanently'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:819828874'

[AMXBans] Your IP: '83.22.96.209'

[AMXBans] =======================================

 

 

PS

PISTON to nie admin banuje kazdego komu mu sie napisze na u@. Pisali ze  ktos ma tam wh a on grajac dal bana nie sprawdzajac nic. Kolejny przyklad ze to zly admin nie zrobil mi ss'ow -.-

 

Teraz bedzie pewnie mowione ze gralem na hakach i dlatego mowie ze mi nie zrobil ale jak mi nie wierzycie napisalem juz wyzej ze mozna to sprawdzic.

blue%20textures%20keep%20calm%20and%201920x1200%20wallpaper_www.wallpaperhi.com_43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze można każdy ale to każdy admin który banuje gracza wyskakuje mu na dole po kolei tówj nick scren i godzina min i sekunda  u mnie miałeś ich 5 tak wiec skoro  tak było to zrobiłem ci ssy . Kolego mogę każdego banować  jak będę widział nie czystą grę. Twoje pisanie typu : pewnie każdy teraz będzie pisał ze grałem na hackach ale pamiętaj takim czymś tylko się pogrążasz bo widać ze coś ukrywasz .I jeszce jedno człowieku ja nie muszę wchodzic na spekta by komuś ssy robić wystarczy jak jestem zabity i widzę grę graczy myśl człowieku .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze można każdy ale to każdy admin który banuje gracza wyskakuje mu na dole po kolei tówj nick scren i godzina min i sekunda  u mnie miałeś ich 5 tak wiec skoro  tak było to zrobiłem ci ssy . Kolego mogę każdego banować  jak będę widział nie czystą grę. Twoje pisanie typu : pewnie każdy teraz będzie pisał ze grałem na hackach ale pamiętaj takim czymś tylko się pogrążasz bo widać ze coś ukrywasz .I jeszce jedno człowieku ja nie muszę wchodzic na spekta by komuś ssy robić wystarczy jak jestem zabity i widzę grę graczy myśl człowieku .....

 

Idź poczytać słownik ortograficzny ! Ile razy mam ci to pisać ? rzekomo masz "25lat" hahah.....

 

Niektórzy mają na windows 7 jak i xp lub innych systemach problemy że im się ss'y nie zapisują.... Sam miałem podobne problem na NS !

 

 

Badamy sprawę, proszę "UB Team" o  nie rozpatrywanie tego tematu, ja z easy to ogarniemy.

http:

 

Jeżeli jesteś w czymś dobry, nigdy nie rób tego za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Strefa banówOdwołaj się od bana!"

do

"ŚmietnikArchiwum".

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie