Skocz do zawartości

Zablokowane [MODERATOR] AliceGator


AliceGator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Doszliśmy do tego czasu kiedy i na Twój temat muszę się wypowiedzieć odnośnie Twojego podania na rangę Moderator. 
Osobiście uważam Cię za bezczelnego gówniarza, który próbuje się wywyższać nad innymi ludźmi i próbuje zabłysnąć swoim ego, ale z racji, że jednak jestem troszkę bardziej 'dorosły' nasze relacje prywatne nie mają żadnego wpływu na moją decyzję odnośnie Twojego zgłoszenia, a tylko i wyłącznie dobro serwera. -

Potrafisz myśleć logicznie, używać mózgu i nie jesteś tak głupi na jakiego się kreujesz, myślę, że danie szansy dla Twojej osoby zmieniłoby Twoje podejście do graczy i patrzenia na serwer z innej perspektywy. Wierzę, że jeżeli zostanie nadana Ci ranga Moderator'a nie zaniedbasz tej okazji i postarasz się poprawić swoje zachowanie wobec graczy na serwerze, zmniejszyć ilość wulgarnych(pyskatych) odzywek względem osób, a zaczniesz je bardziej wspierać, pomagać i doceniać to, że są z nami, a nie grają np :. w pici polo na trzy bramki. Jesteś znaną osobą na serwerze i dość lubianą, nawet czasami przez tych, którzy Cię nie lubią bo co prawda - dasz się lubić, ale tylko wtedy kiedy Ty sam tego tak naprawdę chcesz. - Moją ofertą dla Ciebie jest nadanie rangi Moderator na okres próbny - mianowicie 2 tygodnie od czasu jej nadania. Przez ten czas będziesz musiał pokazać, że Ci naprawdę zależy, a nie chcesz tej rangi tylko dla ''fejmu''. 
Jeżeli się spiszesz i pokażesz to co chcemy zobaczyć oraz nie zawiedziesz nas na owej pozycji, ranga zostanie przedłużona do rangi stałej :)

 

Ranga : Moderator

Czas : Okres próbny dwa tygodnie

 

';...;' playa
 

"Za wychowanie za Ojca i Mamę!


Wers numer jeden dla Was, życie jest największym darem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Twoje podanie zostało zaakceptowane.

W dniu dzisiejszym zostałeś przyjęty na dwutygodniowy okres próbny na posadę Moderator JailBreak.

 

Pamiętaj, aby zapłacić składkę oraz żeby zmienić dane na SourceBansie

Po te wszystkie dane (płatność, SourceBans) zgłoś się do mnie.

 

POWODZENIA!

 

Pozdro,

SztangaBicepS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie