Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×
Nowy szablon graficzny - Zbiórka sieciowa - Wygląd rang ×
Wspólny rozwój serwera ×

Zablokowane Odwołanie od warna.


~eZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nie wiedziałem w jakim dziale mam to umieścić. Nie jest to skarga, nie jest to odpracowanie warna, a odwołanie od niego.

 

Dostałem warna za "post który nic nie wnosi do tematu".

 

http://csowicze.pl/topic/27058-opiekun-forum/?do=findComment&comment=125687

 

Myślę, że mój post wiele wniósł, gdyż Songo wykorzystuje właścicieli nowych serwerów, żeby sobie kolejne rangi załatwiać. Przypominam, że ma on PERMA na serwerach Rumcajsa, a skoro dochodzą nowe serwery to w ich amxbansach ban dla Songo nie widnieje. Podałem link, który przypomina o tym, że Songo radośnie sobie hulał po serwerach CSowiczów i z pomocą wallhacka gnoił naszych graczy.

 

Moim zdaniem ten osobnik powinien mieć perma, a jednak on w nagrodę za używanie WH dostaje kolejną WAŻNĄ rangę na forum.

 

"CSOWICZE - SIEĆ NA KTÓREJ CZITER MOŻE WSZYSTKO". Tak to teraz widzę.

 

Wnoszę o usunięcie warna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był to dział "Nie masz rangi ? Napisz tutaj !", tak więc takie odzywki możesz sobie pisać w Offtopic, to nie jest dział od "czepiania, wspominania czy tam żalenia się" :) Tak więc ten post nic nie wnosił do tematu. Sprawy tego typu pisz prywatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej. Powitajmy czitera na nowym (kolejnym...) stanowisku. A mi wlepcie warna. Może jak się odpalę to w nagrodę mi warna zdejmiecie.

 

Pozdrawiam, beka.

 

KiKerr, są sytuacje które wymagają np. złamania regulaminu. To była jedna z nich. :)

Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów kolejny raz płaczesz. Ziomek, weź trochę się ogarnij. Cały czas od października płaczesz o tym banie, jakbyś nie miał życia poza nim. Może pomęczysz sobie kogoś innego? Cheatowałem dawno, a Ty nadal spinasz o to dupę. Nie jest beka z sieci, tylko z Ciebie. Poza tym, rozróżniasz jeden serwer od wszystkich? Cheatowałem tylko na CS:GO Mod (był wtedy tylko 1) więc odnosi się tylko do aktualnego CS:GO Mod #1. Ponadto na forum nie mógłbym dostać bana, bo to jest forum, a nie serwer.

Nie pozdrawiam.

Edytowane przez Songo.

krol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sugerujesz, że skoro czitowałeś na jednym serwerze to możesz wbijać na inny? Tak właśnie napisałeś.

 

Więc idąc Twoim tokiem myślenia ja będę sobie odpalał na powiedzmy DD2 Klasyk, CSGO Modzie #1, a grać czysto będę na CSGO Modzie #2 itp. Nie kolego, to nie na tym polega. ;) Po to jest dział "zgłoś czitera", żeby potem UB Team dodało bana na wszystkie serwery sieci, żeby ten osobnik nie mógł później na żaden wejść. A nie, że cziter jeszcze może sobie wybrać serwer, na którym ma mieć nałożonego bana. Chyba coś Ci na głowę spadło.

 

Takich jak Ty od razu się brało pod kreskę. ;) (dla mniej kumatych ranga zbanowany). No ale trudno, nie moja sieć serwerów, nie mój interes. Jeśli administracja chce mieć czitera na pokładzie to niech tak będzie.

 

Wiesz dlaczego w Twoje bajeczki nie wierzę? A no dlatego, że wtedy przyrzekałeś nawet na Boga, że grałeś czysto. A jednak. ;)

Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Wyjaśnione, warn zostaje

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Nasza SpołecznośćKącik użytkownikaOdpracuj ostrzeżenie"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Nasza SpołecznośćKącik użytkownikaOdpracuj ostrzeżenie"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie