Skocz do zawartości

Zablokowane [PROPOZYCJA] Poprawienie niewidki


KenG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: KenG #AxeQutor
  • Propozycja: Zmiana nieco posiadania broni podczas niewidki
  • Opis propozycji: Proponuję, aby podczas kupowania niewidki, broń, którą posiadamy nie znikała i się już nie pojawiała, tylko żeby została, przez osobę, która kupiła niewidkę, upuszczona

2015-Minions-Movie-Funny-Poster-Wallpape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Niewiadomo <<--->> propozycja lepiej się sprawdzi gdyż osoba, która posiada broń - 1wsze primo nie utraci jej po zakupie niewidki, a będzie miała chwilę by np. zmienić pozycje i będzie wiedziała, że ową broń ciągle posiada.

w Twoim Keng przypadku jeżeli ttek np. jest atakowany przy ziomkach i kupi niewidkę i ona by wypadła przed niego/pod niego to automatycznie mogłoby to wskrzesić bunt tj.

-wyrzucenie broni obok grupy tt'ków skutkowałoby to natychmiastowym rushem do broni przez niektórych tt a to tym, że albo trzeba by było ich pozabijać, albo oni by zabili CT'ka. - Tym tropem ani jeden ani drugi by nie czuł się spoko gdy np. przed chwilą każdy się fajnie bawił w sajmona i wszystko im wychodziło, a z racji, że Ty się zbuntowałeś i upuściłeś obok nich broń to "Twoja" broń ich skusiła do zrobienia tego samego - przez co i im jest smutno(jeżeli dostaną szybciej banie) bo się skusili a mogło być spoko bo mogli dotrwać do życzenia, bądź CT(prowadzący) by się irytował przez to co mogłoby skutkować rq ct do tt i wtedy jest -1 ct.

 

A tak uciekłbyś sobie gdzieś za róg - wyciągnął broń (która została Ci przechowana przez system) i walczyłbyś z CTkami bez ingeracji/ingerowania kolegów przez takie jakby "podrzucenie" im broni. W tym przypadku jeżeli ugrasz CTków - tt sobie pomyśli - kozak/skiller. a jeżeli CT ugra Ciebie to sobie pomyślą ee dobry jestem, a Ty - ugram następnym razem :D 

 

Myślę, że właśnie pomysł z tym by broń była "przechowywana" podczas niewidki do czasu jej zakończenia jest trafny.

 

Widzę to coś w ten deseń, pozdrawiam playa :)

"Za wychowanie za Ojca i Mamę!


Wers numer jeden dla Was, życie jest największym darem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - broń powinna zniknąc i się nie pojawić - czyli powinno zostać tak jak jest. Niewidzialność to coś w rodzaju ucieczki, bezpiecznego oddalenia się od CT'ków bez zauważenia. Czyli jak osoba upuści broń inni odrazu to zauważą.

 

Jak dla mnie jest dobrze tak jak jest.

tumblr_mozif1kw721rkx1seo1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja odrzucona.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie