Skocz do zawartości

Zablokowane [Zaufany] Ciasna 16'nastka


Niewiadomo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick:Niewiadomo
  • Nick oskarżonego: Ciasna 16'nastka (jak błąd To sorry)
  • SteamID oskarżonego: STEAM_0:1:41880654 wzięte z podania zapomniałem skopiować z konsoli
  • Data i godzina zdarzenia: 3 luty 2016 r. 18:43
  • Runda i czas mapy: Czas mapy: Rozgrzewka Runda: Rozgrzewka
  • Mapa: jb dust2 (Nowa nie znam pełnej nazwy)
  • Opis sytuacji: Wszedł pierwszy do ct I wyrzucal każdego kto tam wszedł bo chcieli mieć ct z administracji. Rozumiem to ale może wystarczy powiedzieć a Nie od razu wyrzucać z ct . Dopiero ja napisałem na czacie dlaczego to robią bo on nie chciał. To główna rzecz ale w trakcie mapy nie stosował się do regulaminu . Mogę się założyć ze go nie zna jak na zaufanego przystało. Wiele na tej mapie było błędów i chciałem też na koniec powiedzieć że ct powinno wiedzieć czy cele są otwarte czy nie. Np. Słowik był w sikrecie został sam i w celi włączył boxa i dał pozycję buntu.

    Ps nawet nie pisze o przezywaniu się venixa i ciasnej co bardzo przeszkadza w prowadzeniu

  • Dowód: http://h.sourcetv.pl/srv29556/demo-20160203-1848-jb_dust2_beta.dem.zip
Edytowane przez Niewiadomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie w regulaminie nie ma nic o pozycji buntu w celach, ale racja, widać że ciasna nie bardzo ogarnia regulamin bo jeszcze sie z nami kłócił (Ze mną i Niewiadomo) o pewien punkt z regulaminu, teraz nie pamiętam jaki, i wiem że mieliśmy racje bo regulamin miałem na ekranie obok a on wciąż stawiał na swoim. Często nadużywa mikro co jest denerwujące, no ale podobnie do innych zaufanych więc zgaduje że nic z tym sie zrobić nie da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja skarga zostaję zaakceptowana. Wyraźnie widać jak Ciasna i Path nadużywają swojej władzy.

Z tym dniem Ciasna zostaje zdegradowany, a Path_ dostaje ostrzeżenie.

Za napisanie tak ważnej skargi zostaniesz nagrodzony. Zgłoś się do mnie po 10 000 fajek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Skarga zaakceptowana.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie