Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Skarga na Sanova


Darfur

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: d4rfur
Godzina i data zdarzenia: teraz
Mapa: dd2 gala 1vs1 (nie znam nazwy)
Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: Sanova
Jego Steam ID: nie mam...
Opis sytuacji: Od wczoraj gram na tym serwerze zeby sb pocwiczyc. Jestem poczatkujacym graczem w tym csie, wczesniej duzo gralem w 1.6. Dzisiaj najprawdopodobniej dostane range. Na waszym serwwerze stanalem od strony terro na skrzynkach przy gali, wasz adminek wylecial i walnal mi ryja (nei ogarnalem, co sie stalo xD, mowilem, ze poczatkujacy jestem) Po zabiciu mnie wasz adminek dal mi bana na 10minut z powodem: Kampisz   Ach ten profesjonalizm.... Ogladalem na yt troche arenek i calkiem sporo osob stalo na tych skrzynkach, wiec nie rozumiem powodu bana.  Zalosna postawa waszego adminka, mam nadzieje, ze cos z nim zrobicie. Bo ten ban to naduzywanie wladzy admina, a nie obowiazek admina. Poza tym kampienie to stanie w jednym miejscu conajmniej 10sekund, a ja tam siedzialem z 3 bo wylecial i dostalem ryja. Tak wiec mam nadzieje, ze wytlumaczycie temu adminkowi, co to znaczy kampienie i dacie mu jakies ostrzezenie czy cos... (nwm jak to u was wyglada...)
Dowody: Mam tylko link do bana... http://www.csowicze.pl/sourcebans1vs1/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:125021252&advType=steamid&Submit%20link
Świadkowie:BRAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Skarga odrzucona.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie