Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×

Zablokowane ;/


FizzY

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick: Rudy ^| AK47

Nick admina: Piston

Data i Godzina:  27.09.2014 - 17:25:48

Mapa: de_rats_1337

Opis sytuacji: heh , dostalem ssy za staty ,bo jak zawsze mnie oskarzaja  o wh a sami graja , ja jestem czysty

Screeny spakowane w .rar:  niemam ;/ , bo mam tego counter strike`a co jest tu na forum

Link do bana w AmxBans: http://csowicze.pl/bany/ban_list.php?bid=750

Wycinek z consoli: -----

 

 

i tak wiem ,ze nie dacie ub ;c , jestem niby "zaufanym" graczem i prosze o wyrozumialosc , bo nie moge sciagnac innego cs , bo brat niema miejsca na kompie a on ma swoje gowna na kompie , a ja kasy nei mam narazie na naprawe , bo rumcajs i inni wiedza czemu , ale coz , pograne , najwyzej nei dostane ub ;c

007sygna.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy powiem tak nie wie  ale to jest bardzo dziwne ze nie masz i ze nie masz miejsca i brat itp nie ma wyjatków w dawaniu ub wiesz co to by było jak by połowa pisala ze nie ma ssów i prosi o ub przykro mi ale nie ma taryf ulgowych  co do ub ;/;/;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy powiem tak nie wie  ale to jest bardzo dziwne ze nie masz i ze nie masz miejsca i brat itp nie ma wyjatków w dawaniu ub wiesz co to by było jak by połowa pisala ze nie ma ssów i prosi o ub przykro mi ale nie ma taryf ulgowych  co do ub ;/;/;/

 

on ma starego kompa i na dodatek ma z 5 gier i 7 cs 1.6 i zadne z nich nie odczytuje ssow

007sygna.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz ssów jak mozna dac ci ub nie wie naprawde administracja podejmi decyzje ale mysle ze bedzie cieszko 

 wiem , pisze sie ciezko a nie cieszko :D , rumcajs nie da ub ani administracja i premki poszly w dupe ;/

007sygna.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Strefa banówOdwołaj się od bana!"

do

"ŚmietnikArchiwum".

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie