Skocz do zawartości

Zablokowane Ban Fanatyk X3


FaNaTyK

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: FaNaTyK


Nick admina: Piston
Data i Godzina: 24.09.2014 14:20
Mapa: cs_wiocha
Opis sytuacji: gram sobie jak zwykle czysto tylko z perkiem (betonowe ciało) aż tu nagle perm bez ss powód wallhack
Screeny spakowane w .rar: Brak
Link do bana w AmxBans: http://csowicze.pl/bany/ban_list.php?bid=478
Wycinek z consoli: Mam o dziwo tylko to: "Kicked : You are BANNED. Check your console."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08:05:64---  bijesz goscia na schodach po czym widać jka celownikiem od razu wchodzisz w róg za ściana i walisz następnego totalne wh .

08:33-- idziesz mostem i skrecasz w lewo po czym natychmiast celownik idzie na prawo nie widzisz goscia a juz wyczekujesz go .....

09:46-- tutaj tak samo w moim przypadku byłem w budnyku specjalnie otworzyłem 2 drzwi i podeszłem pod drugie na kucaka bys nic nie słyszał a ty perfidnie skanowałeś gdzie stoje 

14:38-- bez zadnych skrupułów patrzysz sie w sciane i wyczekujesz goscia asz wybiegnie za sciany 

 

http://283845.hltv2.pukawka.pl/hltv-1409241409-cs_wiocha-1411560540-1411562340.zip

 

Na drugi raz nie chwal sie ze ty miałeś ies tam razy robione ssy bo na demku jakos klasy nie pokazałeś przykro....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja pisałem, że umiem grać że pokazuje klase ? Po prostu się śmieje że dostaje ssy czy demko do rozpatrzenia. Ja gram czysto, po drugie szkoda mi grać na steam z wh czy aimem. Po to mam słuchawki żeby słyszeć jak ktoś idzie. SONY dobra firma mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj rególamin nie mozesz się tutaj wypowiadać i na stemie można hackować wszystko widać.Co wy macie z tymi słuchawkami ludzie haha 

 

A czy ja pisałem, że umiem grać że pokazuje klase ? Po prostu się śmieje że dostaje ssy czy demko do rozpatrzenia. Ja gram czysto, po drugie szkoda mi grać na steam z wh czy aimem. Po to mam słuchawki żeby słyszeć jak ktoś idzie. SONY dobra firma mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko czyste UB.

Gra średnia, dobre słuchawki.

Stiv na głosnikach było by was wszystkich słychać a co dopiero słuchawki....

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie