Skocz do zawartości

Zablokowane UB


River

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: River

Serwer: Cs Go (Mod)
Nick admina: Admin Mieszek
Data i godzina: There are 6 days , 8 hours , 37 minutes and 8 seconds left of your ban = piątek godzina 18
Link do Twojego bana: To nie mój ban chociaz nwm jak to sie stalo moze takie same ip mielismy .. :[
Opis sytuacji: Lagowanie tylko że nie moje...
Dodatkowe informacje: Szanowny adminie -.- dostałem bana za nic czego nie zrobilem. ponieważ ja gram na nicku River

a ban jest na nick jakis BigBanny$ za lagowanie.. tylko ze ja od rana wczoraj nie gralem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój nick: River

Serwer: Cs Go (Mod)

Nick admina: Admin Mieszek

Data i godzina: There are 6 days , 8 hours , 37 minutes and 8 seconds left of your ban = piątek godzina 18

Link do Twojego bana: To nie mój ban chociaz nwm jak to sie stalo moze takie same ip mielismy .. :[

Opis sytuacji: Lagowanie tylko że nie moje...

Dodatkowe informacje: Szanowny adminie -.- dostałem bana za nic czego nie zrobilem. ponieważ ja gram na nicku River

a ban jest na nick jakis BigBanny$ za lagowanie.. tylko ze ja od rana wczoraj nie gralem ..

Musisz mieć zmienne ip jeśli zbanowano cie na go mod a ja tego na pewno nie zrobiłem więc musi coś być z twoim ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ban jest z FFA a że jest ten sam amxx to dlatego tam wejść nie możesz;] I to był pewnie ta podszywka Mieszka więc ub. Chyba że nie ale wątpię żeby dawał bana na tydzień za laming :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie