Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zamknięte</span> Poraszka Back :(


stiv

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Twój Nick:[/b]Piston
[b]Nick cheater'a:[/b]Cheater Back 
IP cheater'
a (say /ip)(w konsoli amx_ip):[/b]   Cheater Back | 193.239.37.150:2957
[b]Link do demka:[/b]
[b]Dodatkowe informacje:[/b]

 

Mam 2 demka tego gracza i nie mówcie ze on gra czysto bo w 2 demku siedziałem na spekcie pare rund i widziałem jak gra....

 

http://www10.zippyshare.com/v/90228395/file.html

pierwsze demko to westwood

--30:07-- wali goscia w drzwiach po czym od razu odkręca sie i wie że stoi za sciana następny 

--30:16-- idzie do okna poczym nagle się odkręca  i od razu ładuje w goscia na linie tez bardzo akcja dziwna że tak szybko widział że akurat z tamtąt nadbiegnie

--30:31-- kolejna akcja w której idzie przez korytarz nie wchodzi do budynku tylko na scianie colownik i równiutko naceluje na goscia i skacze na skrzynie to widać bez jaj panowie 

 

 

http://www61.zippyshare.com/v/84427561/file.html

2 demko to mapa itali....

 

--1:06-- wali 2 gosci poczym jak w poprzednim demku odrazu równo celownik na głowe po scianie i wali nadbiegakjacego goscia żenada 

--02:30-- koleny dowód proszę sobie zobaczyć idzie normalnie po czym nagle zwalnia i celuje już w drzwi nie widzac jeszce dobrze gracza 

--03:05-- też widać wchodzi do budynku nie widzac gracza i od razu wali z seri dziwne nie  moge jeszce rozpisywać bo mam 5 demke z jego gry dla dalszych dowodów nagrywałem to na zwykłym cs nie na stemie jak by miał ktoś problem prosze jakims programem odtworzyć bo gracz naprawde ma wh to ze zgłasza dużo czitów to jest zenada .Ja tez moge sciagnac wh i łapać czitów nie prawda dziękuje .Prosze o ten temat by zajeła sie wyszsza administracja i moderator .....   a chyba modleowanie to jest ban a sam gracz przyznal sie do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

22178788237813265097.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Strefa banówZgłoś graczaArchiwum"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie