Skocz do zawartości

Zablokowane O co im chodzi


F0rest Awp misz

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: podajesz dokładny swój nick z gry F0rest Awp miszcz

Serwer: podajesz serwer na którym otrzymałeś bana dd2 klasyk
Nick admina: podajesz nick admina z gry, który Ciebie zbanowałFis hu
Data i godzina: dokładna data i godzina otrzymania bana 20;47 2015-12-19
Link do Twojego bana: podajesz link do bana z amxbansa danego serwera http://csowicze.pl/bany/ban_list.php?bid=492
Opis sytuacji: co się dokładnie wydarzyło, w przypadku zrobienia SS'ów nie musisz wypełniać tej rubryki.

Dodatkowe informacje: podajesz informacje które mogą przyczynić się do tego byś został odbanowany. No nie wiem o co chodzi na tym serwerze nie dostałem jakiego kolwiek bana prosze o wyjasnienie zaistniałej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te skarge nie bylem ani razu spalony  wiec ubt który daje bany ze steam id a obok godzine  poczym ocenia demko wbija na serwer i mówi mi że dostałem bana na 2 maps jest coś tu nie tak mógłbym prosic o rozpiske kogos bardziej doswiadczonego ?

3:12-wiedzial,ze na B jest jeszcze 1 więc przepuścił kolege,aby zbytnio się nie spalić,i dopiero jak gracz skanował przez brame wychylił z okna.(Nie przepusciłem tylko sie skradałem to jest logiczne że ktos tam może siedziec gralem od rana i ciagle ktoś tam siedzial od 6 rund)
3:24-znowu wiedział gdzie jest ostatni,idealnie wcelował się w model,chociaż on nawet się nie wychylił przez brame,nie mógł go tam słyszeć (Widzialem goscia jest to widoczne na demku  Trzeba mieć oczy)
3:46-znów przycelował przez schody ale to mógł być akurat przypadek (celuje wprost na bs czysty przypadek)
5:16-znowu skanik przez sciane ale tu akurat widzial gdzie biegnie (żadnej sciany nie zeskanowałem rip intelekt)
8:18-nie widział modelu ale skan poleciał (Nikt nie oberwał tym skanem marnie demko ktos tu oglada)
8:20-dziwna reackja,strzelal  i nagle sie schował za skrzynki bo wiedział,że od długiej rzuci ktoś flash'a (No bardzo dziwna reakcja po wystrzelaniu calego magazynku)
9:36-znowu wychylił idealnie w model ( Czas sie nie zgadza po za tym w jaki model?)
11:59-znowu po modelu jedzie ( tu też nic nie ma)
direx sie tak popisal rospiska że shadowek nie wiem po czym banował
Ewidentnie nie mam wh ani aima wszystko sprawdzam gram na słuch i  logike prosze o szybkie odbanowanie
Edytowane przez F0rest Awp misz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden ban z 2 mapsa(z 14.12.15):

http://csowicze.mybans.eu/ban_list.php?bid=1342

 

Więc nie masz możliwości wstawienia ss'ów bo za póżno + jeżeli wchodzisz na inny serwer z banem 2 mapsa to jest to aktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_zbanowany.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie